Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi történt a 1,5 évesem...

Mi történt a 1,5 évesem nappali alvásával?

Figyelt kérdés

Elég régóta már magától elalszik, berakom az ágyba, simi és már alszik is, így volt ez este és így volt délben is. Este még mindig így van, de nap közben mostanában egyszerűen nem hajlandó elaludni, max heti egyszer ha összejön hogy szó nélkül elalszik.

Ezt úgy kell érteni, hog yelkezd pörögni rohangál az ágyában, kidobálja a cumit, akkor persze nyöszög, bemegyek, akkor ki akar jönni tehát úgy csinál mint aki nem fáradt. de ha kiviszem a babakocsiba gyakorlatilag 2 percen belül elalszik és alszik majd 3 órát, innen tudom hogy fáradt...nem tudom hog ymiért nem hajlandó elaludni mint ha sztrájkolna az alvás ellen.

Semmi nem változott amúgy se a hőmérséklet bent, se az ágya semmi..


2016. febr. 25. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy mennyi izgalmas dolgot csinálhatna. :) Nem akar aludni, de elfog múlni ez az időszak is. Türelem.
2016. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kislányom jövő hónapban két éves lesz. Küzdenem kell vele, hogy aludjon. Tudom, hogy álmos, mert látom. De magától még egyszer nem akart aludni vonulni. Kimegy ( ha hagyom), játszik, stb. Aztán csak elalszik a végén.
2016. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de mi az a "végén"? mert most már 1,5 órája van az ágyában, és küzdök hogy aludjon és ez így megy nap mint nap, míg általában feladom és kiviszem a babakocsiba, mivel állapotos vagyok és baromi kényelmet és fárasztó 1,5 órán keresztül kínlódni hogy aludjon. Ha kiveszem hogy játszon, onnantól vége, akkor nem alszik már délutánig, és akkor ugrik a séta...
2016. febr. 25. 13:31
 4/4 A kérdező kommentje:
egyszer egyébként volt egy ugyanilyen időszak nála, de akkor 1,5-2 hét alatt elmúlt..most már ez 3., lassan a 4. hét.
2016. febr. 25. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!