Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan fog aludni a nagy, ha...

Hogyan fog aludni a nagy, ha a kicsi üvölt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kis korkülönbséget szeretnénk gyermekeink között, sokat olvastam a témában, de erről konkrétan nem. Kisfiúnk most 9 hónapos, még nem vagyok várandós, de attól félek, hogy ha lenne rövid időn belül testvére hogyan fog tudni este aludni? Ha a pici olyan lesz, mint ő volt akkor este 7-től 11ig sírni fog. Fiúnk jelenleg olyan, hogy ha megébred, akkor visszaaludni nem tud, éjszaka mondjuk nem tudom hogyan lenne, mert olyankor vigyázunk, hogy ne csapjunk zajt, amire felébredhetne..Panelban lakunk, minden áhallatszik mindenhova

2018. aug. 27. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Minden gyerek más és nagyobb korkülönbségnél se szerencsés, ha 11-ig ordít a kistesó. Legalább nem kell oviba, iskolába kelnie a nagyobbnak.

21 hónap a korkülönbség a 2 gyerek között, elalvással, alvással nem szokott gond lenni. A kicsi sokat sírt 5 hónapos koráig de 4 és 6 közé időzítette mindig délután. Este is volt mikor sírdogált kézben is, sose keltette fel a nagyot, pedig féltem tőle, külön szobában alszanak a kezdetektől. Annyi, hogy használunk bébiőrt, hogy biztosan mi ébredjünk előbb.

2018. aug. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Álproblémát gyártasz magadnak!

Panelben minden áthallatszik? És ha a szomszédban (fölöttetek, alattatok) születne gyerek? Kiköltöznétek a puszta közepébe?

Ha a nagy álmos lesz, akkor is aludna, ha a kicsi vele egy szobában ordítana.

2018. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!
2018. aug. 27. 10:35
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A rosszalvó 2 évesem simán aludt a kicsi üvöltése mellett. Sőt, szerintem tobbet aludtam a 2 gyerekkel, mint eggyel! :D
2018. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, én ugyanez. 1 gyerekkel kevesebbet aludtam, mint most a kettővel. Bár a nagy nagyon korán kelő volt másfél éves korig, ezért.

1-es voltam

2018. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én emiatt nem aggódnék. Nálunk is érkezik a kistesó, két év lesz a különbség. Viszont van egy kutyánk, aki a házban lakik velünk, és ha csak megáll egy autó a ház előtt, éktelen ugatásba kezd. Az első pár hónapban ébredt fel csak rá, azóta akkor se, ha egy szobában vannak. Megszokta. Másoktól is ezt hallom, hogy a nagy megszokja a kicsi sírását, a kicsi megtanul a nagy zajongása közepette aludni.
2018. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2,5 év van a lányaim között, közös szobában alszanak az első pillanattól és semmi gondjuk. Akárkinek van baja, a másikuk alszik nyugodtan.
2018. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Annyira jó ezeket olvasni, köszönöm :)
2018. aug. 27. 14:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Na ezt en sem tudom, nagy felelmem.

A fiam 2,5 lesz, es most vagyok varandos.

Szinten panel. A nagynak van kulon szobaja, a kicsi egyelore velunk fog aludni (bar ettol is felek, a kisfiam az elso naptol egyedul aludt).

Raadasul modtanaban nagyon rosszul alszik, sokszor ebred ejjel, elkezdett felni, jonnek az utolso fogai.

Ugyh parazok, de rendesen! 😬

2018. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Én erőt gyűjtöttem a hozzászólók irásaiból, lehet hogy az elején nehez lesz, de pár hét és összeszoknak, egyik se fogja zavarni a másikat. A kisfiam 6 hétig aludt velünk egy szobában, nem volt gond a külön szobába rakásból :) jó babavárást :)

2018. aug. 31. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!