Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a 3. babánkat várjuk és...

Mi a 3. babánkat várjuk és nem tudom, hogy hogyan legyen az alvás:2 szobánk van+ háló. Gyerekek együtt, a kicsi külön, vagy a kicsi a mi szobánkba? Nálatok hogy van? Nem bírok aludni emiatt :-)

Figyelt kérdés
A két kislány elég különböző természetű és a nagy nagyon anyás, a kicsi meg apás.A nagyobbik van, hogy néha 1 héten 1-2szer velünk alszik. Valami olyan megoldás kellene,hogy a menjen a "feleségeskedés" is :-) Köszi előre is a tanácsokat !

2014. jan. 1. 12:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és jelenleg külön szobájuk van,de a nagy nagyon sír esténként, mert szeretne velünk aludni a kicsi meg még kicsi.Egyébként 4,5 és 2,5 évesek és most májusban érkezik a picurka,akinek a nemét másfél hét múlva tudjuk majd meg! :-)
2014. jan. 1. 12:50
 2/6 anonim ***** válasza:

Én tuti nem tenném egy külön szobába a kicsit!

Én biztos magunk mellé tenném az elején,aztán ahogy alakul.

Amúgy a lányok 1 szobában vannak?

2014. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is három van, most 4 és fél 2 és fél éves kislány és 1 éves kisfiú. Kezdettől fogva a gyerekek alszanak az egyik szobában, a szülők a másikban. Nekünk ez bevált, általában nem ébrednek fel egymás sírására.

Szerintem azt is vedd számításba, hogy mit szólna a nagyobbik lányod, ha őneki a saját ágyában kéne lefeküdnie, a kicsi meg mehetne a ti szobátokba.

2014. jan. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 6 es 4 evesek a nagyon es 3 hetes a pici. Mi egy szobaba tettuk oket es vettunk a nagyoknak egy grancia agyat az ikeaban mert a nagy nalunk is rendszeresen koztunk aludt es a vege fele mar a kicsi is, ezert ugy gondoltam, hogy ha a nagyok atjonnek ejjel, legalabb en at zudok menni a picihez es kenyelmesen tudok szoltazni meg aludni. De erre semmi szukseg, meert az uj agy es a kiegeszitok megtettek a hatasat, a nagyon reggel jonnek csak pusziert. Nekunk nagyon bevallt ez. A pici meg van hogy koztunk ebred, mert nem viszem vissua hajnalban, de amigy tok jol elvan a sajat agyaban.
2014. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, tetszik az ötleted,en is erre gondoltam :-) mekkora ágyikót vettetek?
2014. jan. 5. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsanat, csak most latom, hogy kerdeztel. Mi 200x160as agyat vettunk. Ha meg aktualis :)
2014. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!