Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Rendben van ez így?

Rendben van ez így?

Figyelt kérdés

Elsö baba ezért kíváncsi vagyok a véleményetekre/tapasztalataitokra volt e más is hasonló cipőben vagy én csinálok rosszul valamit?

2.5 hónapos babám nappal nem alszik ...vagyis 5 perceket . 3 óránként eszik aztán büfi pelus játék és mikor már látom hogy fáradt (nyűgös ásítozik) altatom. Ölbe veszem beülünk a hintaszékbe ringatom 5 perc alatt alszik mint a tej. Leteszem pár perc és ébred. Aztan felveszem ringatom újra lerakom és ugyanúgy ébred nemsokára. Próbáltam már tovább is ringatni hátha azért kel fel mert nem alszik elég mélyen mikor leteszem vagy tovább húzni az ébren létet de ez sem vált be. Megszokta volna hogy rajtam szunyókál? Ha nem teszem le akár egy-másfél órát is végig szuszog.De este ugyanígy altatom ágyba teszem és átalussza az éjszakát... lehetséges hogy elég neki ennyi alvás sokszor 5 perc?



#alvás #baba #altatás #2.5 hónap
2018. szept. 1. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem nem elég neki. Ha rajtad szeret és tud aludni nappal, akkor altasd úgy. Az idegrendszerének kell a megfelelő alvás.
2018. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek elsővel.

[link]

2018. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég neki! Az egészséges fejlődéshez kell a nappali alvás!

Az én lányom is egy időben csak rajtam aludt. Ahogy leraktam azonnal ébredt. Így hát hagytam, had aludjon rajtam. Nagyon jókat aludt így, sokszor én is elszundítottam, vagy olvastam közben. Aztán ahogy nőtt már nem volt rám “szüksége”. Ez egy rövid időszakos állapot volt, nem szokott hozzá.

2018. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat, akkor marad a bevált együtt alvás. Jó egészséget mindenkinek!
2018. szept. 1. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Bölcsőhintát próbáltatok már? Az én gyerekeim imádtak benne aludni.
2018. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bölcsőhintát még nem, van hintája zenél hintáztatja, abban egyszer aludt el este de megfontolom a cserét! Köszönöm a tanácsot!
2018. szept. 1. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!