Ki hogyan altat?

Figyelt kérdés
2 hónapos kislányom nehezen alszik el. Érdekelne, hogy ki hogyan altat, milyen altatási módszer vált be? Mi az esti rutin? Napközben higy altattok?
2018. dec. 4. 20:57
1 2
 1/14 anonim válasza:
15%
Felolvasom a híreket neki.
2018. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Magamra fektettem, amikor elaludt beraktam a kiságyba.
2018. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
2 hónaposan még mindegyik szopiba aludt bele nappal is, este is. 😊 Utána átvittem (vagy a férjem) az ágyukba és aludtak tovább.
2018. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam azt igényelte és most 14 honaposan is, hogy egyedül csukott ajtó mögött aludjon. Úgyhogy öt a megfelelő időben kell bevinni az agyába, most már kicsit matat, jatszik és egyedül alszik el. Ő inkább ébredés után szeret isszebujni. Szopikba sem aludt bele soha
2018. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most mikor altattam az 5 hónapos lányomat pont ezen gondolkoztam közben. Én evés büfiztetés után berakom a kiságyba és simogatom a hátát (hason alszik). Van mikor fel van pörögve, akkor halkan dúdolok is, míg le nem nyugszik kicsit. Ha nagyon nem akar aludni, akkor ölben elringatom és úgy rakom le. Anyósom szerint ez luxus, csak le kellene raknom, és hagyni, hogy elaludjon magától, de nekem ez nem teher, hogy így csinálom. Nappal is ugyan ez + babakocsis séta. Este csak éjjeli fény van és csend, nappal nem sötételek el alváskor.
2018. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szopival elálmosodik és leteszem


Akkor és most is így


5 hós

2018. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6 -os vagyok



Ha még pörög stb

Akkor odahajolok és a tarkójához szuszogok, simogatom a halántékát

Lassan lélegzem, így átveszi azt..


Hason alszik ő is

2018. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1. gyerek ennyi idősen elég könnyen elaludt, este már evés közben is félig aludt, napközben mondjuk változó volt, sokat ringattam, néha elég volt a kiságyban a hátát simogatni.

2. gyerek nagyon rossz alvó volt. Cumi + fehér zaj + babakocsiban tologatás nappal, egyébként képes lett volna egész délután ordítani hogy álmos, ha ezek nincsenek. Este a cumisüvegen már elbóbiskolt ő is.

Az esti rutin nem volt hosszú, ennyi idősen gyors fürdetés majd öltöztetés, evés.

2018. dec. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hordozokendoben ringatva szoptatos fotelben vagy gimnasztikai labdan, illetve fekve szoptatva, egyuttalvassal (sokszor ebred).
2018. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még elég volt a szopi + utána összebújás úgy, hogy fogtam a kezét. Ha elaludt, akkor átvittem a kiságyba.

Most 4 hónapos. Lényegében ugyanígy altatom, csak sokszor ez már nem elég, akkor összebújva halkan énekelek is neki. Ez -eddig- mindig bejött. Max. 15 perc, és garantáltan alszik.

2018. dec. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!