Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy altassam babakocsiban...

Hogy altassam babakocsiban való ringatas nélkül?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hónapos. Kezdetektől fogva csak úgy alszik el, ha ringatom a babakocsiban. Nappal is és este is így altatom és este miután már alszik, beteszem a kisagyba.

Ez a procedúra este 1,5 óra.. Kezdek kikészülni ebben fizikailag, mert nagyon faj a derekam.

Viszont ot hiába teszem be a kisagyba, nem alszik el. Próbáltam a feneket paskolni, simogatni, beszélni hozza stb.

Felek tőle, hogy én szoktattam hozza ehhez és attól meddig fog ez tartani.

Ki hogy szoktatta le erről a babájat?


2019. jan. 2. 06:27
 1/8 LeniDavisJr ***** válasza:
52%
Mi vettünk egy szoptatatós hintaszéket vagy a Kikában vagy az Ikeában. Abban szoktuk altatni ölben tartva, finoman hitánzva és halkan dúdolva. Kényelmes, masszív, puha szék lábtartóval, az oldalán zsebekkel, amibe a cumisüveget, vizet, telefont tudod berakni, anélkül, hogy fel kellene állni. Nekünk ez vált be.
2019. jan. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Kezdetektől fogva csak úgy alszik el, ha ringatom a babakocsiban.


Persze, hogy te szoktattad hozzá, nyilván nem ő maga mászott a kocsiba és ringatta magát.

2019. jan. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

A most 4 éves kislányom élete első évében csak a ringatózó babakocsiban volt hajlandó elaludni. Vettem erre a célra egy bent használatos kocsit, és abban ringattam nappali és esti elalváskor. Picit én is aggódtam, de van már egy nagyobb fiam, tisztában voltam azzal, hogy semmi sem tart örökké. Minden fura szokásuktól megszabadulnak egyszer.

Így is lett. Ahogy betöltötte az 1-et a kislányom, bekéredzkedett a nagyágyba a fiam és én mellém, és együtt aludtunk. A mai napig igénylik a melléjük fekvést elalvás előtt, aztán viszont szépen alszanak. Szívesen melléjük fekszem, sokszor a nap fénypontja az esti összebújás egy átdolgozott nap után, amikor reggeltől délutánig távol vagyunk egymástól.

2019. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Ez most rosszul hangzik tudom, de nekünk csak a drasztikus módszer vált be. Mondjuk nálunk nem volt babakocsis ringatás, de volt helyette kézben sétálás, volt éjjeli üdítőről leszokás, tvn elalvás. Soha semmi nem valt be, csak ha elhatároztam én mától et nem csinálom. Minden leszoktatás két napig tartott, először borzasztó sírás, másnap már fele annyi. Harmadik napra pedig elfogadta az új rendet. Imadom a fiam soha nem ártanék neki de mikor pl éjjel 35x kelt 1-2 korty üdítőért na az már sok! :)
2019. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 LeniDavisJr ***** válasza:
51%
Csak kíváncsiságból kérdezem az előzőt: Milyen üdítővel itattad a gyereket az éjszaka közepén?
2019. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Kinellának van egy 100 % multi üdítője ami 4 hótól adható, kb 6 hótól kapta kb 30ml a cumisüvegbe a többi 260mlig víz. Na erről nem akart lemondani.
2019. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Norton Oomen válasza:

Bátran ajánlom a vörösborostea napi szintű alkalmazását. Elsőre morbid humornak tűnik, de az alábbi felsorolásban olvasható a vörösbor mérsékelt fogyasztásának áldásos hatásai:

vörösvérsejtképző,

pozitív impulzusokat generál a bal agyféltekben,

nyugalmi hangulatot generál,

javítja a látást,

elősegíti az emésztést,

anabolikus mechanizmust gyakorol az izomzatra,

serkenti a hámsejtképződést.

Népi gyógymódokban is olvasható az alkalmazása 4 hónapos kortól, illetve bizonyos országokban kifejezetten ajánlják a családsegítők munkatársai (pl: Németországban, Belgiumban és Svédországban).

Az angol wikipédiában is jelen van a vörösbor felhasználása alvászavarban szenvedő csecsemők esetében.

2019. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó linkeld már ezt be....😲😲 én nem találtam erről semmit. De jobb is....
2019. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!