Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Így hogy altassam babakocsiban?

Így hogy altassam babakocsiban?

Figyelt kérdés
9 hónapos kislányom szopizza az ujját elalvás előtt, és most hogy hidegebb van kabátban van és a sok ruha miatt nem tudja "altatni" magát. Eddig mikor mentünk sétálni mindig így aludt a babakocsiba csak ugye jó idő volt. Most a séta közben állandóan böbmöl mert nem tud elaludni. Mi lesz télen ha a keze is benne lesz az overalba? Ti jártatok már így, mit csináljak?
2016. okt. 19. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

1. Nem szopizza és bömböl

2. Nem szopizza megszokja és nem bömböl

3. Elég merész lehet, de : cumi?

2016. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyanígy voltam a lányommal, csak ő akkor 5 hónapos volt, szintén ujjszopós...pár ilyen bömbölős alkalom alatt rákapott a cumira. én ezt nem is bántam, nem szerettem volna ha ujjszopós marad.
2016. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem mondom, hogy adj cumit, mert gondolom, okkal nem írtad mint opciót :)

Viszont kézenfekvőbb lenne.

2016. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha kifejezetten aludni mentek ki, nem sétálni, akkor nem adsz rá kabátot, hanem belepakolod valami bundazsákba. Mondjuk lehet, hogy ahhoz már nagy, de annó a hordozómhoz volt egy baromi jó, összeszűkíthető nyílású zsák, alatta csak a benti ruha volt, meg sapka pluszban.
2016. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Ne alvási időre időzítsd a kocsikázást.

Altasd otthon. Bár azt nem írtad van-e esetleg nagyobb gyerek, aki miatt nem úgy időzítesz, ahogy a kicsinek jó.


Este is altatod valahogy, próbáld napközben is hasonlóan.


Szoptatod?

Ha igen, akkor altasd mellen.

Tápszeres?

Akkor cumisüveg és be a kiságyba.

2016. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! A cumi opció nem jöhet szóba mert nem fogadja el 2 hónapos kora óta. A bundazsák jó ötlet lehet, annak utánajárok, köszi. Egyébként nem altatni viszem ki, hanem a délelőtti alvás után megyünk boltba, ide oda, tehát nem lehetne álmos de mégis mindig bealszik. (már ha tud ujjat szopni...) Egyébként nagyon jó alvó, éjjel is nappal is gond nélkül alszik, csak most ez a sok ruha okoz neki gondot. Mert januári, ugye akkor is sok ruha volt rajta, de akkor még cumizott. Tehát vagy megszokja, hogy babakocsiba nincs ujjszopi, vagy bundazsákot veszek. :S
2016. okt. 19. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

"Elég merész de cumi?" --> Az én lányom pl nem fogadta el a cumit!

Nem alvásidőben vittem ki, olyankor így elnézelődött

Amúgy altatni nem kellett, mert Ő maga altatta el magát (csak akkor szopta az ujját ha álmos volt)

2016. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor próbáld meg odaadni neki, mikor az ujját 'nem éri el'. lehet elfogadná. Az én kislányom is sokáig nem fogadta el, de már cumizik. Én is úgy voltam, inkább a cumi mint az ujja, azt később el tudom venni tőle.
2016. okt. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!