Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért éhezhet meg a babám...

Miért éhezhet meg a babám mostanában hajnali 4 körül?

Figyelt kérdés

4 hónapos, mióta átállítottuk az órát, azóta hajnalban egyszer felkel. Egyébként meg 7-8-ig szokott aludni, átlagban 11 órát egyhuzamban.

Ma próbáltam itatni, ivott is, de utána rázendített, így megszoptattam. Közben visszaaludt, de mikor be akartam tenni a kiságyába, felébredt, és bár álmos volt, mégis nehezen aludt vissza. Vettünk páramérőt, 40-50 % körül van a szobájában, ami állítólag jó.

Nem lehet olyan tápláló a tejem?

Lehet, hogy az a baj, hogy már eleve álmos, mikor este megszoptatom? Mit csináljak, hogy kitolódjon a fürdés/etetés ideje? Este 6-kor már aludna..


2014. nov. 8. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
miert nem hagyod aludni 20 percet este? az enyem is bebobiskol aztan 7-tol meg fennt van fel 9-ig, akkor furcsi eves es alszik 10 orat.
2014. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt már olyan is párszor. Tegnap például hagytam aludni, 6 körül bealudt, 7-kor keltettem. Pancsi után még jó nagyot mókáztunk, teljesen felfrissült, aztán ahogy elkezd enni, beálmosodik, és nagyon nehéz ébren tartani.
2014. nov. 8. 21:02
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Nem lehet hogy növekedési ugrása van, és egyszerüen csak több tejcsire van szüksége? Azt azért szögezzük le, hogy nagyon szerencsés vagy a 11óra egyhuzambani alvással, de én még a fél4ig alvással is nagyon elégedett lennék. Az enyém 3hónapos múlt, nálunk mindig ciklikusan változik az alváshossz. 1hétig 3ig alszik, aztán 1hétig felkel éjfélkor és 5-6 tájban is. Ez így megy kb.1hónapos kora óta...

2014. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem egészen értem, pancsi után még játszotok? szerintem hagyd aludni 18.00-19.00 között. utána fürdessétek meg 8 körül és utána már csak nagyon halkan beszélj hozzá, félhomály, semmi játék, semmi móka, esetleg halk dudorászás, utána kiadós etetés, böfi és aztán pedig alvás.
2014. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A fürdés utána harcúrt nem akarom kihagyni, és szerintem nem is lenne értelme, jókat rötyög, imádja ha megfaljuk. Utána viszont jön a naaagy evés, és alvás ideje. Az altatással sincs gondom, nem cseréli fel a nappalt az éjszakával. Csak annyi, hogy mostanában megébred hajnali négykor mert éhes. De fogalmam sincs, hogy mitől, hiszen eddig is simán kibírta 10-12 óráig. (Valószínűleg hozzászoktatott a jóhoz, el lettem kényeztetve :) )

Lehet tényleg növekedési ugrás. :)

2014. nov. 12. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!