Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Erőltessük tovább a hálózsákot...

Erőltessük tovább a hálózsákot? 7 hónapos fiam idáig takaróval aludt de kaptunk zsákot karácsonyra. Azt hittem jó de ha beleteszem ordít.

Figyelt kérdés
4 napja csak keserves sírás van benne, de ha kiveszem megnyugszik. Nagymama vette neki, folyton kérdezgeti alszik-e benne.
2019. jan. 5. 01:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ezt komolyan nem is értelek már ne haragudj. 4 napja szegény keservesen ordít szégyelld el magad ha még mindig hagyod abba a rohadt zsákba. Ilyen kérdést kitenni egyértelmű legelső pillanattól kiveszem ha nem tetszik neki és takaróval takarom továbbra is.
2019. jan. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

"Kedves anyuka/mama! Nem, nem alszik benne Ödönke. Ordított benne, úgyhogy kivettem. A takarót használjuk. Ámen."


Vagy add oda neki Ödönkét pár napra, ő maga fogja kibacarintani a kukába azt a vackot.

2019. jan. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Miért kéne erőltetni? Nem jó a takaró már szeretnéd átszoktatni? Csak a mama miatt hülyeség lenne, ha egyébként jó a takaró.
2019. jan. 5. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Wooow, 4 napig kínlódtattad? Szép.

Nem szereti a mamának meg mondd meg, hogy persze, abban alszik és kész. 7 hónapos...úgyse használná sokáig a zsákot

2019. jan. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereti ne rakd bele,minek erőltetni.

Amúgy attól, hogy 7 hónapos még használhatná sokáig a hálózsákot (ha szeretné), ismerősöm kisfia még 5 évesen is abban aludt (a tipegő változatban). Kislányom 9 hónapos, születése óta hálózsák van, az égvilágon semmi gondja nincs vele. Én meg nyugodt vagyok, hogy tuti be van takarva mindene.

2019. jan. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsinek az enyém sem szerette, mert elèg mozgékony baba volt, nem is aludt abban. 1.szülinaprs kapott tipegőset. Nem tetszett az első nap neki, sírt,levettük. Másnap megint kiprobaltuk, már nem volt gond, de azt nem szereti, ha a lábfejére húzom, így csak zokni van a lábán. Lehet, a te babád sem szeret "sonkatekercsben" lenni. Később még megszeretheti a zsákot, de sírni ne hagyd benne.
2019. jan. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Crowensoul válasza:
75%

Kedves asszonyom.

A legtöbb szülő itt hibázza el, hogy olyan dolgokat erőltet a gyerekre amit nem szeret. Már a szó is hogy "ERŐLTET". A gyereknevelésben ez a szó nem szerepel hogy erőltet, max rávezet van. A gyerekeket rá kell vezetni a dolgokra, nem rá erőltetni a dolgokat. És kedves asszonyom ön mint anyuka tehát feltételezhetően felnőtt érett önálló nő, miért próbál megfelelni a mamának? Mondja meg nyugodtan hogy "Mama/Anya, nem alszik a kicsi a zsákban mert nem szereti." És ezt neki is tiszteletben kell tartania. Egyébként nagyon érdekes ez a dolog, ha gondolja írjon rám privátban. Mert én látok a háttérben más dolgokat is mocorogni...

2019. jan. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Látom mindenki neked esett rendesen... megjöttek a szupermamik 😅 a hálózsák szuper dolog, de nekem is csak 1 éves kora után maradt el benne. Most múlt kettő, mostmár nem kell neki. Ne erőltesd, lehet később szépen elalszik benne ( mármint ha akkor veszel mert ezt tuti kinövi). A nagyinak mondd meg h nem jött be a dolog, és nem tudjátok használni.
2019. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az egyik gyerek 4-5 évesen még hákózsákban aludt, a másikat hiába próbáltuk rávenni, utálta (pedig igazán örökölt jó pár darabot, praktikus lett volna). Nála maradt az, hogy felöltöztettük, mivel folyton kitakarózott.
2019. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk az első 3 hónapjában maradt meg benne, ahogy forogni kezdett az újában volt éjszakai is, úgyhogy kénytelenek voltunk félretenni.Nem minden baba szereti.Most gondolkodom egy tipegő hálózsákba, mert folyamatosan kitakarózik de nem tudom érdemes e pénzt fektetni vele.

Nagymamának mond meg, hogy próbáltátok megszerettetni vele a dolgot, de sajnos nem sikerült.Meséld el, hogy sír benne a gyerek és akkor megérti, hogy miért nem használjátok.

2019. jan. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!