Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miben alszik 2 vagy 3 éves...

Miben alszik 2 vagy 3 éves gyereketek?

Figyelt kérdés
Mindig lerugja magáról a takarót, vagy ha többet adok rá a takaró hiánya miatt, akkor leizzad.
2019. jan. 11. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Sima pamut, hosszú ujjú pizsamában egy vékony pléddel, amit rendszerint lerúg. 20 fok van, többen leizzad, én pedig megtanultam nem magamhoz mérni, így nem takargatom. Neki ennyi elég, nem szokott megfázni (ettől).
2019. jan. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem ágytiszta 3 évesem még tipegő hálózsákban alszik (1,5 tog). Alatta egy vékonyabb hosszú ujjú pizsama van. 21-22 fok.
2019. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17-18 fok, vékony pamut pizsamában, és takaróval alszik, de mindig lerúgja. Mivel a hideg és a megfázás között semmi összefüggés ezért hagyom így, ő érzi. Egyébként van olyan éjjel, amikor felkel és magára húzza a takarót.
2019. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú pizsama és téli tipegô hálózsák. Néha betakarom egy vékony pléddel.
2019. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2 és fél évesem egy pamut egyberészes pizsiben alszik, alatta egy rövid ujjú vagy trikós body és egy pléddel takarom be. Ha kicsit melegebb van, akkor a plédet azonnal lelökdösi magáról. Egyébként sokszor ha hajnalban megnézem, akkor is ugyan úgy be van takarva, ahogy este hagytam. De amúgy neki teljesen más a hőérzete, mint nekem, így megtanultam nem magamhoz viszonyítani. Én fázok itthon 22-23 fokban, ő meg már kb izzad.

Ha fázik, úgyis felébred, volt már, hogy éjjel kiabált, hogy “anya betakarózz”😄

Egyébként pont most rendeltem neki a H&M-ről vastagabb egyrészes pizsit.

2019. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kétrészes pizsiben alszik, van egy ovis méretű takarója most tanulja használni.

Szobatiszta éjjel nappal, így egyrészest nem adok rá mert ugye nagyfiú egyedül pisil.

2019. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Body, 2 részes pamut pizsama. Még pelusos,márciusban lesz 3 éves lány. A takarót néha elviseli,néha nem,de a 2 kis csupasz lábnak ki kell lógnia mindenképpen :)

Panelban lakunk,nem fázik.

2019. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jó olvasni hogy nem csak az én gyerekem takarófóbiás :D

Eddig hálózsákban aludt, de néhány hónapja egyszerüen nem lehet betakarni. Trikó+pizsi+zokni, most igy alszik, nem fázik, ami számomra hihetetlen :)

2019. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Bodyra adok ketreszes pizsamat és mindig lerugja a takarót. Van, hogy ő húzza magára csak féltem, hogy megfazik a dereka....

2019. jan. 11. 18:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Pizsama és felnott, téli ágynemű e alszik.

Nem szokott kitakarozni. Hálózsákot sosem viselte el.

2019. jan. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!