Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem tudom altatni a 8 hónapos...

Nem tudom altatni a 8 hónapos babám. Most állt fel és folyton csak áll a kiságyban és sír Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Ha lefektetni azonnal húzza fel magát

És csak sír. Próbál lepkedni is.

Nemrég engedtük le az ágyát mivel felhúzza magát. Ez kb 2 hete volt.

Azóta nem aludt benne még mert úgy üvölt


2019. jan. 23. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A szeparációs szorongásnak olvass utána. Valószínűleg a rácsos ágyba tevés azt jelent neki, hogy te elmész. Próbáld akkor átrakni, amikor már elbágyad, elaludt és kicsit maradj vele, ha kell, simogasd - nem biztos, hogy beválik, de pár kitartó ismétlést megér.
2019. jan. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Akkor ne is altasd benne, vszleg utálja a rácsos kiságyát! Vedd magadhoz, öleld, dőlj le vele, és aludjatok együtt!
2019. jan. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Az egyuttalvast probaltad? Vagy olbe veve szoptatos fotelben, vagy gimnasztikai labdan rugozva altatni?
2019. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most sikerült elaltatnom a mi ágyunkban összebújva.

Csak az az igazság, hogy így viszont nem hagyhatom itt mert ha megèbred akkor legurulhat/eshet

Valószínű tényleg utálja a rácsos ágyát de régebben azért aludt benne. Gondoltam a szeparációs szorongásra is mert ha le akarom tenni akkor azonnal sír.

2019. jan. 23. 09:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi vettunk Babystart nevu leesesgatlot. Matrac ala be lehet tenni.
2019. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó nekem azzal az a bajom,hogy kb 50 cm a magassága. Babàm meg már áll és mindenhol húzza is fel magát. Azon átborulna
2019. jan. 24. 10:16
 7/7 anonim ***** válasza:
1: 9 hósan már meg lehetett tanítani az enyémeket, hogy hogyan faroljanak le, ha le akarnak jönni. De hát ez egy ilyen korszak. Vagy megpróbálod átteleportálni az ágyába, ahogy írtam (és lehet, hogy felébred és kezdheted elölről az altatást, de lehet, hogy újra megszokja) vagy maradsz vele még pár hónapig.
2019. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!