Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nektek is zokog a baba a...

Nektek is zokog a baba a kiságyban? Mit tegyek? Ti hagyjátok sírni? Azt szeretném ha az alvás kördülékenyebben menne

Figyelt kérdés

Ha lerakom az ágyba

borzalmasan sír. Ha nagyon fáradt bealszik egy idő után a sírásba. Ott vagyok vele amúgy ,nem hagyom magára.

4 hónapos.A napirend beállt.Időben beteszem ha látom ,hogy fáradt szinte azonnal


Vagy addig csinálja amíg kiveszem és cicin elalszik. Ez a 2 forgatókönyv van.


2018. szept. 13. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Haaaaj, nehez volt az altatas, erre emlekszem.

Most 2,5 eves, azota vannak konnyebb-nehezebb periodusok.

Mindig kitalaltam vmi modszert, ami egy ideig bevalt, aztan valtottunk, mikor nem.

Ki kell tapasztalni.

Volt, h cicin. Enekles kozben. Dudolas kozben. Ringatas kozben. Zene kozben. Porszivo kozben. Vagy leraktam, és elaludt. Babakocsiban. Rajtam. Melle heveredve. Racsukva az ajtot. Kb ezek valtakoztak mindig 😄

2018. szept. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Bassz.s, négy hós az nagyon pici! Dehogy hagynám sírni!!!

De, magára hagyod, ha sír, és te nem foglalkozol vele. Rád lenne szüksége!

2018. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Az ekkora babak nagy többsége teljesen természetes módon KÉPTELEN egyedül elaludni. Segítségre van szüksége, szoptatás, ringatás, dúdolás, simogatás, stb formájában. Ezen kívül az is teljesen normális, hogy nem akar egyedül aludni, mivel biológiailag az a legjobb neki, ha 0-24 az anyukája (vagy más gondoskodó felnőtt) mellett van.
2018. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem, 4 hónapost nem hagyok sírni. Annak nincs nevelő hatása, csak annyit tud meg belőle,hogy nem segít neki senki.
2018. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azoknak akik nem tudnak olvasni és aki a privát üzenetet küldte írnám ,hogy nem nem szégyellem magam. Tanulj meg olvasni. Mint írtam nem hagyom magára a babát.Folyamatosan énekelek neki fogom a kezét simogatom stb próbálok segíteni neki elaludni. Ha nem megy így akkor cicire teszem és így összebújva az ágyon hagyom,hogy aludjon.

Mint most is épp történik. ..

Hihetetlen milyen emberek vannak itt.

A kérdés mindenki másra irányult, hogy bárki ilyenkor hagyja e vagy mit csinál.

Szövegértelmezés látom nem megy sokaknak

Egy szóval nem írtam ,hogy én ott hagyom

2018. szept. 13. 17:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó, ha cicin, melletted alszik el, majd átteszed az ágyába, ha elaludt. Én is ezt csináltam, egyszerűbb volt, mint kínlódni. Egy idő után megérik rá, hogy egyedül elaludjon. Az én kisfiam még másfél évesen is igényelte, hogy mellé feküdjek, de úgy legalább 5-10 perc alatt elaludt, én nem bántam. Már két éves, és nincs rá szükség :)
2018. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen én is így gondolom,hogy egyszerűbb így cicin nincs kínlódás

Este soha nincs probléma amúgy mert akkor mindig összebújva vagyunk amikor elalszik.

Köszönöm a hasznos válaszokat

2018. szept. 13. 20:39
 8/8 Coffelia ***** válasza:
100%
Négy hónaposan még azzal teszel neki és magadnak a legjobbat, ha elalváskor testkontaktusban lehet veled, és akkor is, ha épp vissza kell altatni. Nem lát még teljesen jól, és ha jól tippelek, forogni se tud, szóval nagyon esetlen és kiszolgáltatott, így a szaglás és a tapintás (meg a szopóreflex!!!) adja meg neki a biztonságérzést. Igazából az ő korában nég nemtud elég lenni az, ha mellette állsz, szüksége van a fent említett melegségre és illatokra, illetve arra, hogy minél többet, mibél nagyobb felületen érjen össze a bőrötök. Ezeket betartva sanszosan könnyebb lesz majd az élet.
2018. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!