Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Másnál is van ilyen 3hós korban?

Másnál is van ilyen 3hós korban?

Figyelt kérdés
Kislányom ha ébren van nagyon aktív,mosolygós,sikitozós, amiben el is fárad rendesen. Azt kezdte el,hogy elfárad és elkezd üvölteni,de már a szemét is alig tudja nyitva tartani,mégis nehez lehet rávenni h aludjon. Ilyenkor csak azért is beteszem az ágyába, besötétítek,nem beszélek hozzá,csak simizés vagy popsiütegetés van. De csak sír emelgeti a fejét,dobálja a lábait. Néha abbahagyja,olyan mintha elaludna,aztán kezdi megint. Így van h 20perc küzdelem mire úgy marad. De ha engedem h ne aludjon és még jászok vele akkor meg túlfárad és rosszabb lesz nem?

2019. febr. 19. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én felvenném, ha ennyire sír. Lehet, hogy nem érzi magát biztonságban a kiságyban. Ha pedig megnyugszik, letenném újra. 20 percig nem hagynám így sírni. Szerintem abba fárad el és azért alszik el végül.
2019. febr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De eddig is a kiságyában aludt el,és ha mellkason próbálom altatni akkor sír. De mikor felébred már jó kedvű megint, halljuk hogy mondja a magáét a zenélő-forgónak. Meg hát már játék közben kezd el sírni a fáradtság miatt. Nem a kiságyban kezdi mikor lerakom. De azért is vagyok ott vele míg el nem alszik,hogy nehogy az legyen baj,hogy egyedül van és fél.
2019. febr. 19. 08:49
 3/7 anonim ***** válasza:

20 perc még nem annyira nagy idő



Valószínűleg mozgásfejlődés..fogzàs is lehet


De a dobálás inkább mozgásfejlődés..


Nem kezdett forogni? Vagy azt probálgatni?



Én hamarabb letenném aludni.. Ne várj addig h annyira elfáradjon..

Mennyit alszik napközben?

Nálunk az is gond szokott lenni, ha nem alszik du. Akkor nem látszik rajta, de nagyon fáradt, nehezebben alszik, többet kel éjjel is

2019. febr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lányom is 3 hós, ugyan ezt éljük át. Sokszor már annyira tehetetlen vagyok. Fürdés után mintha megnyomnának rajta egy gombot, becsukja a szemét és sir. Ölben, ágyban,cicin. Cicin szokott elaludni, de ilyenkor az se kell neki, csak kapálózik. A fogára vagy a fejlődésugrásra tippelek én is. Most este pl úgy aludt el hogy teljesen oldalára fektettem, a popsijánál stabilan megtattottam,kezét megfogtam, cici be a szájába. Megnyugodott, elaludt. Már most félek, ma este mi lesz...
2019. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Napközben van hogy csak 20-30 perceket alszik többször. De mondom,ilynekor sem sírva kel. Egyszercsak azt hallom hogy gügyög a macinak az ágya felett,mintha nem is fél órát aludt volna hanem vagy 3órát. Néhanapjám sikerül 4óŕát egyben aludnia napközben.Érdekes,mert az esti elalvással nincs gondja és nem ébred éjjel egyszer sem. Még nem forog,de talán próbálkozásnak lehet mondani. Az a baj h átmenet nincs,egyik pillanatban még mososlygva játszik,sikongat, aztán egyszercsak sír. Próbáltam én is hogy finoman lefogom ilynekor lábait,kicsit talán lerövídít a folyamatot.
2019. febr. 19. 12:21
 6/7 Bogus20 ***** válasza:
Szerintem jól csinálod. Nekem is többször volt ilyen, az volt az érzésem, hogy túlfáradt már. Van amikor nem sikerül elcsípni azt a pillanatot amikor szépen nyugodtan le lehetne fektetni, de ilyenkor is a leginkább alvásra van szüksége és a lehető legkevesebb ingerre. Esetleg annyit csinálhatsz, hogy megfigyeled kb. mennyi ébrenlét után jön a kritikus időszak, és még előtte nyugodt környezetet teremtesz, hogy jobban ráhangolódjon az alvásra.
2019. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De akkor ez már mindig így lesz? Vagy legalább is jó sokáig?,mert mindig tanul valami új mozgást. Aztán a fogak jönnek. De így biztos nem alszik 14órát egy nap. Az is elég nagy baj. Valami módszert ki kell erre találni,mert én türelmes vagyok, de attól ő még nem alussza ki magát.
2019. febr. 20. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!