Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért egyre nehezebb az...

Miért egyre nehezebb az altatás nappal?

Figyelt kérdés

Újszülöttként altatni sem kellett (bár ez nem meglepő)

Aztán magától nem aludt el, rá segitettem cicivel.

Aztán volt hogy a cici sem segített akkor jött a fél órás ringatás.

Most viszont cici- ringatás váltva és az se segít mindig. Nyithatja a szemét letenni lehetetlen. :( Felszínesen alszik.

Mi lehet az oka.

Fog csirai két hete mozgolódnak. De azon kívül semmi extra.


2019. márc. 4. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanez. Mennyi idős a babád?
2019. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Három hónapos és két hetes
2019. márc. 4. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nehéz a nappali altatás, 3,5 hós. Mondjuk ezek a frontok tutira nem segítenek... viszket az ínye, nézelődne már inkább, mint aludna... séta közben a kocsi elringatja.
2019. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak rosszabb lesz....

Piciként fényárban úszhatott minden, beszélhettünk közvetlen mellette, még porszivózhattam is a lakásban, pillanatok alatt elaludt mindegy éppen hol feküdt.... Most egy éves, csak kiságy, teljes besötétítés, fogni/simogatni kell a fejét, néha 30-40 perc is az altatás és miután sikerült csak lopakodni lehet a lakásban meg suttogni,mert minden neszre felébred.

2019. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez nálunk is 4hós. Ordít elalvás előtt ringatva is. Van h 2percig van h 10.
2019. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!