Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassam rá a babámat...

Hogyan szoktassam rá a babámat, hogy nappal is a kiságyban aludjon?

Figyelt kérdés

Este fürdés és vacsora után berakom a kiságyba, adok neki puszit, betakarom és otthagyom. Kb. 10-20 perc múlva már mélyen alszik. Egyáltalán nem sír amíg elalszik.


Nappal: ha csak közelítek vele a kiságy felé már elkezd sírni. Ha bele is rakom, akkor mégjobban rázendít. Nappal csak a karomban alszik el vagy kenguruban vagy a babakocsiban.


De ha a karomban vagy a kenguruban alszik el akkor egy percre sem tudok megállni, mert rögtön felébred. Órákat kell keringenem a lakásban vagy az udvaron.


A másik variáció: elalszik a karomban, majd berakom a babakocsiba vagy az adamo hintába. A kocsit végig tologatnom, a hintát löknöm kell, mert rögtön felébred ha nem mozog alatta valami.


Hasfájós volt és sokat hurcolásztuk. Gondolom megszokta. Csak azt nem értem, hogy akkor este, hogy tud ilyen szépen elaludni.


A gond az, hogy már 6.5 kg.


Van valakinek valami jó ötlete, bevált módszere, hogyan tudnám erről leszoktatni.


Sajnos a tegyem le és hagyjam sírni nálam nem működik. Próbáltam és nem vagyok rá képes.


2019. márc. 9. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

"Sajnos a tegyem le és hagyjam sírni nálam nem működik. Próbáltam és nem vagyok rá képes."


Akkor hurcold továbbra is, mert ezen kívül túl sok opció nincs.

2019. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ!
2019. márc. 9. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sokszor teszem hasra az elején elvan nagyon jól később belefarad és elalszik. Van úgy hogy kicsit hagyom sírni is és végül megnyugszik magától is. Illetve van egy pihenő széke ami elég rugalmas vazbol van így magam mellé dobom az ágyra és kézzel ahol a feje helyezkedik el ott elkezdtem fel le ringatni imádja és úgy is elalszik sokszor. Borzalmas amit te élsz át. Szotasd át valami másra próbálkozz valami csak bevallik ezeken kívül is nála ami kevesebb energiát vesz ki belőled. Én is próbálgattam mire ez így bevalt. Bevalt volna nyilván az is amit te csinálsz most de direkt nem használtam. Néha használtuk a babakocsit is de mostmar azt sem. Ölben ringatás nincs is nem szoktattam hozzá. Csak szeretgetve van így sokszor napkozben de nem ringatom akkor sem csak fogom és olelgetem simogatom beszélek hozzá folyamatosan. Van tapiszőnyeg is ott is hasra teszem játékokat teszek ele bameszkodik mindig, helyiségeket váltok neki unalom ellen így végül ezekben a helyzetekben is elfárad és végül elalszik.4 hónapos a babám.
2019. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos hasra nem tudom tenni, mert feszes a nyaka és utál úgy lenni. Kellemetlen neki. Járunk Dévény tornára, használ is, de még nem az igazi.


Azért köszönöm a kedves szavakat!

2019. márc. 10. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!