Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan néz ki napotok 2 babával?

Hogyan néz ki napotok 2 babával?

Figyelt kérdés
1 és 18 hónaposom van. Elég döcögősek a napok.
2019. ápr. 25. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
A 18 honapos mar fel eve nem baba.
2019. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En is azt hittem a kerdesrol eloszor, hogy ikrekkel kapcsolatban erdekel. Ez a valaszom legalabb annyira hasznos, mint az elsoe 😂 Amugy engem is erdekelne.
2019. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég káosz.. Lehetnek könnyítő körülmények, ha van például udvar, vagy nyugdíjas nagymama a közelben.. Panelben egyedül elég káosznak éltem meg, az alvást még véletlenül se lehet az elejèn összehangolni. Ráadásul felébresztik egymást. A nagy igényelte a játszóteret, de a kicsi üvöltött / felébredt ha megállt a babakocsi. Leginkább hordozókendővel tudtam megoldani hogy aludjon is és ki is tudjunk mozdulni.
2019. ápr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Nekem egy 16 és egy 2 hónaposom van. Szuperül megvagyok velük, reggel a kicsi kel előbb, mire kel a nagy, addigra ő újra alszik. Tízórai kb együtt, utána a kicsi megy a hintába vagy a játszószőnyegre. Ha elfáradtak, alszanak, aztán kaja. Amíg alszanak, én is pihenek, főzést, mosást, stb-t reggel intézem, amíg csak a nagy van ébren. Délután is fent van a pici egyre többet, akkor szoktunk kimenni, ha intézni kell valamit, akkor tesóbabakocsival, ha nem, akkor csak a kertbe, a pici megy a pihiszékbe, a nagy hintázik, csúszdázik, homokozik, vagy labdázunk. Közben jön haza a férjem, ekkor tudok még a háztartással foglalkozni, este 7-kor fürdik a kicsi, fél 8-kor a nagy, utána mindkettő eszik és legkésőbb 9-kor alszanak. Mi ilyenkor még beszélgetünk, filmezünk, szeretkezünk, társasozunk, mikor mit. A pici 5 körül kel először, utána még alszik, a nagy 9 körül ébred.
2019. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!