Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek a a babája egyedül...

Akinek a a babája egyedül alszik el, az azt jelenti hogy azonnal becsukja a szemét éa kész?

Figyelt kérdés
Szóval nem is nyekereg,sírdogál? Semmi?Enyémet a kiságyában altatom,de kell neki dúdolás és fenék paskolás egy kis ideig. Ha ezt nem csinálom, nyekereg,forgolódik,kiveszi a cumit akkor sír,pedig a szeme csukva így nem akarnám otthagyni,hogy "aludj egyedül"

2019. ápr. 27. 12:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

8as

Innen pont senki nem alszik 10éves koráig a gyerekkel, és senki egy mondatot nem ejtett irigységből. Kedves, te nagyon máshol jársz azthiszem 👆

2019. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
71%

... Mivel gondolom rám céloztál mert csak az én válaszom eltérő a többitől. Ha csak egy kicsit figyelsz meglátod hogy 10-15perc alatt alszik el a kiságyban, amig a kezét megfogom, majd belehalok akkora melo ez (okom van irigykedni) ..... irigy vagyok mindenkire aki bent hagyja a babát, mert én nem megyek ki rögtön a szobabol habár megtehetném, csak k*rvára nem is akarom 😄.... alig várom hogy már 10éves legyen és ha addig nemis, onnantól nonstop vele aludjak 😂 .... (eszem megáll)


Ez a baj a világgal. Mindenki azt hiszi jobban csinálja a dolgát a másikénál, jobb szülő, jobb ember, tökéletes gyereket nevel, tökéletes felnőtt lesz belőle, pedig nem ezen múlik... éppenséggel csak mindenkinek más a jó.

2019. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
43%
9 & 11: egy jó darabig 0%-os volt a legtöbb válasz azért írtam a kommentem a lepontozóknak.
2019. ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!