Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Azért kel éjjel, mert éhes?

Azért kel éjjel, mert éhes?

Figyelt kérdés

5 hónapos fiam csak anyatejes, 3-szor kel éjjel, ekkor sír, szopizik és visszaalszik egyből.

Hallom, ahogy nyel, nem csak komfortszopizik.

Volt már, hogy cumitól visszaaludt még 1 órát kb.

Együtt alszunk hárman, lehet esetleg az zavarja, hogy ott vagyok és nem is éhes?


2019. máj. 6. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ehes
2019. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Éhes valószínűleg. 4 hónapos kortól jellemző, hogy a külvilág nagyon leköti őket, napközben gyakran kevesebbet esznek, és éjjel pótolják.

Ennyi ébredés amúgy is tök oké. Ha rendszeresek, eszik és visszaalszik, akkor szerintem ez a gond, etesd nyugodtan.

Aztán majd meglátjátok a kiságyba szoktatás mikor, hogy időszerű Nálatok, de sztem amit leírtál, az így ebben a formában nem ettől van.

2019. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-essel egyetértek. Ha eszik, és visszaalszik, akkor éhes.

Esetleg próbáld napközben többször kínálni, hátha tényleg éjjel pótol.

2019. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is éhes, enyém is 2-3xkel éjjel, de ő már 9 hónapos,ő is hamar visszaalszik. De mikor fogzik óránként fent van, na az fárasztó.
2019. máj. 7. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!