Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek 2 hósom miért nem...

Szerintetek 2 hósom miért nem marad meg se a hordozóban, se a babakocsiban, se a kiságyában, csak kézben és mellettem? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ringasd....kellesz neki, még nagyon picike.Majd elmúlik ez az időszak.

Fiam 9 hónapos, az elején szinte csak ölben volt, azt hittem ennek nem lesz jó vége, de mára szinte csak a földön van,játszik:)akkor kell babusgatnom, ha nyűgös pl a foga miatt.

2011. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Mert erre szoktattad.
2011. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam is ilyen volt.

Kb. 1 hónapja marad meg a babakocsiban és eljátszik a szőnyegen.Most 6 hónapos,Nálatok is elfog múlni csak most még szüksége van Rád!

2011. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Hordozókendőben kösd magadra.
2011. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ő ilyen. Nekem is van egy két hónaposom (és egy 22 hónaposom), és a kicsi ha tehetné csak cicin és ölben lenne. Igyekszem belecsempészni 10-15 perc pihenőszéket, hason-háton nézelődést, de hát nagyon résen kell lennem, hogy épp jó pillanatában kapjam el. A fiam is ilyen volt, aztán amikor már mozgolódni kezdett, volt érdekesebb, mint én. Ne aggódj, majd leszokik róla, de azért minden nap próbálj pár perc önálló játékot, fekvés belecsempészni a napjába.
2011. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisebbikem volt ilyen:) Most 19 hónapos és hát nem sokat változott, bár tény, hogy amikor mászni kezdett már, akkor könnyebb lett a helyzet. Már régóta jár, de néha rájön az 5 perc és akkor ismét egy láthatatlan köldökzsinór köti hozzám:)

A bátyja totál az ellentéte volt, most is az.

2011. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia!

Nekem és 2hónapos, és nálunk is ez a probléma! Csak ölbe,és sétálgatni kell vele. Csak nekem muszály lesz leszoktatni,mert a gerincem nem bírja! Sajnos nagyon hasfájós is, gondolom ezért akar mindig mellettem lenni. De van olyan napja, hogy egész nap eszik, alszik. Akkor pihenek. Szerintem el fog múlni, ha már csúszni mászni fog.

Kitartás.

2011. júl. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én kislányommal is ez volt a helyzet. Egy hónapos volt mikor hazahozhattuk a kórházból és állandóan kézben kellett lennie. Ráadásul éjjel fél2-2 felé fölkelt és legalább 2-3 órán keresztül nem aludt. Ha el is aludt nálam miután visszatettem az ágyába fölébredt. Semmire sem volt időm mellette, de már elmúlt ez az időszak. Most 4 hónapos, még mindig imád nálam lenni és nézelődni, de a kiságyban és a kocsiban is elvan. Csak az a lényeg, hogy kell valami, ami leköti a figyelmét.

Szerintem ha megszokja, hogy anya mindig ott van ha szüksége van rá, akkor sokkal jobban el lesz egyedül is.

2011. júl. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, és most már az éjszakát is átalussza. Este 9-10 től reggel 6-ig.
2011. júl. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én 3 hónapos kisfiam is ilyen. Jelenleg is hordozókendőben rajtam alszik. Most már jobb a helyzet, mint az elején. Kaja után már elvan 35-40 percet a játszószőnyegen, persze ilyenkor is kell néha szórakoztatni. De a napközbeni alvása az "hordozókendős". Éjszaka elalszik a kiságyban, de ezt is csak kb. 3-4 hete csinálja. Szerintem fokozatosan javulni fog a helyzet, legalábbis én így látom egyelőre, és a továbbiakban pedig remélem a legjobbakat. :)))
2011. júl. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!