Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 25fok van a szobában.10...

25fok van a szobában.10 hónapos kislányom hosszú újjú bodyban és ujjatlan nyári hálózsákban alszik. Szerintetek ez így jó? Nálatok miben alszik a pici?

Figyelt kérdés
Természetesen majd nézegetem a tarkójánál hogy hideg-e csak érdekel más mit gondol mert nálunk mindenki azt mondja túlságosan féltem a kicsit.
2019. jún. 8. 21:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
54%
Pántos body és rádobok egy textilpelust, amit 5 perc alatt lerúg. Mindkettő így alszik, nyitott ablaknál.
2019. jún. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%
25 fokban egy lábfej nélküli rugiban alszik a fiam takaró és hálózsák nélkül és szakad róla a víz még így is. Most éjjel vagy 2 fokkal több volt a tetőtérben, napozó bodyban aludt mégis egész éjjel kínlódott mert melege volt nyitott ablak mellett is. Neked kell tudnod milyen típusú a gyereked.
2019. jún. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
62%

25 foknál szerintem sok.

Az én 4 hósom rövidujjú body plusz vékony takaróban alszik.

2019. jún. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem sok. 2 éves lányom nyári oizsamában (rövid ujjú, térdig ér a nadrág része) alszik, és rátettem egy nagypárna huzatot, 26 fok volt tegnap este. Úgy vettem észre, hogy az ilyen picik jobban tűrik a hideget, mint egy felnőtt, az én lányom már beizzadna rugiban, meg hálózsákban.
2019. jún. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%
10 hónapos a fiam, rövid ujjú bodyban alszik egy textilpelussal betakarva, amit 10 másodperc alatt lerúg. Így is csupa víz a haja az izzadságtól. Bukón nyitva az ablak.
2019. jún. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
67%
2 hónapos babám egy hosszú ujjú bodyban alszik,egy textilpelussal takarom be,de nalunk 23 fok van,az ablak bukón nyitva és még így is picit nedves a tarkója. Elég nehezen szokom meg,hogy nem olyan fázós mint én...
2019. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
55%
De jó hogy feltetted ezt a kerdest. En vékony hosszúujjú rugit adok ra, es 9 korul vagy betakarom, vagy vékony hálózsákot adok ra. Bar 25 fok van nalunk az emeleten. Ezek szerint tul van oltoztezve...
2019. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Napozó + nyári hálózsák, 25 fok van nálunk is. Igaz nagyobb de tavaly nyáron 10 hónaposan is így aludt.
2019. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18-as vagyok azt kihagytam, hogy már most nappal is melege volt leggingsben. Póló + rövidnadrág van rajta. Szóval ha úgy nézzük, alváshoz csak a nyári hálózsákot kapja pluszban rétegnek.
2019. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ilyen melegbe született a fiam. Amíg az anyósomra hallgattam, szegény gyerek megfőtt.

Vagy egy vékony hosszú rugi, vagy rövid body nyári hálozsák amiben aludt(végre) nyugodtan

2019. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!