Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a leghaszontalanabb,...

Mi volt a leghaszontalanabb, vagy legfurább ajándék amit babalátogatóba kaptatok?

Figyelt kérdés
Nem kötözködni, inkább nevetni szeretnék, vagy elrettentő példákat gyűjteni, hogy mit ne vegyenek ajándékba. Nekünk kb. az ajándékok 30%-a volt elfogadható. Vagy méretprobléma és a ruha nem cserélhető, mert mondjuk távol lakó baráttól kaptuk, vagy olyan ami kényes dolog (gyerek csak egy cumit fogad el, nem használunk bolti kencét), vagy már van belőle (a 10. csörgő), vagy a kedvencem, a férjem kapott egy halom italt, amire azt hittem hogy bébi ital van a csomagban, plusz a gyerek egy nem jó méretezésű ruhát, én meg semmit. Mindezt egy gyerekes családtól.

#ajándék #furcsa #haszontalanság #Volt #leghaszontalanabb #babalátogatóba
2019. júl. 24. 22:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%

Anyos fenruarban hozott mikulas ruhat a 3 eves lanyomra. A ruha 1-1.5 eves meretu volt. Latszott rajta h baromi kicsi ra!

Megvette mert fel aron volt🤦🏻‍♀️

2019. júl. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%

Rágóka, csörgő - legalább 20 db összejött belőlük.


Kádhőmérő - sosem használtuk


Kézzel kötött kardigán - újszülött méretben, kivéve a karja, az a kelleténél 10 centivel volt hosszabb. De legalább marha vastag volt, és halványlila: kár, hogy április végi gyerekem van és fiú (ez a legkevesebb).


Pelenkatorta - nagyon szép volt és megható, de pocsék minőségű volt a pelenka maga, amint hozzáért a gyerekhez, kipattogott.


Amit én szoktam vinni újszülött-látogatóba, és általában pozitív a visszajelzés (remélem nem csak illendőségből): az a plüssjószág, aminek kivehető a belseje, meg lehet mikrózni (hasfájásra a legjobban bevált nálunk), illetve 74es méretű body és rugdalózó esetleg póló-nadrág, évszaksemleges (az a tapasztalat, hogy az a méret, ahol már elfogynak az ajándékozott ruhák, és hirtelen kell sokat venni, így azonnal nem lesz hasznos, de szerintem inkább így, mint hogy kisebb legyen, vagy egyszer se legyen rajta, mert annyi ruhája van, hogy nem értek a végére, már kinőtte, nálunk a 62es méret ilyen volt).

2019. júl. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
Baromi sok csokit kapott húsvétra amikor megszületett 😀
2019. júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%

Rózsaszín csörgő, rózsaszín puha kiskönyv, pedig tudta hogy kisfiunk van.

Semmi bajom ezzel a színnel, használja néha, de azért kicsit néztem 😂

2019. júl. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%

Rózsaszín pillangós csörgő fiúnak. Anyóstól kaptuk, amúgy nincs vele gáz, de egy fiúnak? Mindegy használja a fiam, mert elvan vele, de nah.

A nagyfiamnál a lila garbós body. Soha nem adtuk rá, és nem a szine miatt, hanem mert garbós.

2019. júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk csak a nagyszülőktől kaptun dolgokat, azt vették, amit kértünk. Én vagyok a probléma, mert kértem utólag tök feleslegesnek bizonyuló dolgokat, és veetem is. Viszont vettek babamérleget, pedig direkt mondam, hogy nem kérek, mert nem akartam azon parázni, hogy mennyit szopott. Persze rákattantam, és állandóan mértem a gyereket.:-) Én vattem feleslegesen cumisüveg fertötlenitö gépet, mert anyatajes volt, nem használtunk cumisüveget, csak néha nyári melegben kapott egy kis babavizet, de egyszerubb volt a cumisüveget forró vízzel kiöbliteni, mint vacakolni a géppel. És még volt pár ilyen huzásom.
2019. júl. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%

Amit mi kaptunk és "haszontalan" azok a plüss nadrág,garbó, kabát, bélelt pulóverek, csizma!! Szuperek, de mire felvehetné a fiam télen addigra ugye kinövi.

Akkor fa játékok, egyszer adta a gyerek kezébe anyosom, amikor megkapta ugye, egyből hókon vágta vele magát, szóval azóta porosodik valahol az ágynemű tartóba.

A fürdető kenőcs,az raklapnyi van, de nem azt jasználjuk ugye..

Pelenka, méretben nem jók, de minőségben sem. Valami gazdaságos a neve, ami azt jelenti h vagy 200 db vacak. Egyet kivettem,mint az egyrétegű wc papír, szóval az kuka lett.

Plüss unikornis, rózsaszín takaró, lányos pólók.. lila csipkés pólya.. tudom sorolni, nagy a rokonság.


Mi amikor megyünk látogatóba általában az ajándék csomag áll egy ruciból a gyereknek (mi is 74eset veszünk mindig), a apának viszünk kézműves sört, anyának csokit meg ha olyan, hogy ismerem az anya ízlését, én főzni is szoktam, és visszük azt is.

2019. júl. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%
Mi is kaptunk mindenféle kacatot. Vízipisztoly (?), ijesztő fejű horror nyuszi, azt el is raktam, akkor a legjobb a számozás szerint 18-24 hónaposra való rózsaszín csillámpónis kezeslábas az akkor két hónapos kisfiamnak. Mondjuk az talán jó lesz pár év múlva ha a következő lány lesz. De kaptunk egy bundazsákot és egy rahedli zoknit is nyárra, na meg egy csomó tömény piát, pedig mindenki tudja, hogy még sört sem iszunk. Tudom, ajándék lónak, de akkor is, legalább megkérdezhetnének hogy mire van szükség mielőtt ellátnak egy csomó kacattal.
2019. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Persze, ajándék lónak nem nézzük... nem is arra hajtok, hogy mit hoznak, hanem hogy ne halmozzunk fel felesleges dolgokat... volt aki direkt megkérdezte, hogy mit vegyen, mert korábban ő is konkrétan megmondta, hogy mit vegyek. Erre amit ő hozott, a konkrétumnak csak a fele teljesült, így a téli nadrág most jó, másvalakitől a napozó meg télen :) Így látva a sok felhalmozott dolgot, ha valakihez menni fogunk, én tuti hogy ajándék utalványt adok, és egyetlen olyan játékot ami kicsit jobb minőségű, vagy baba boltban ajánlották, vagy nem túl nagy és nem kell pakolgatni, ha mégse tetszik.
2019. júl. 25. 12:38
 20/20 anonim ***** válasza:
76%
3 hetes volt a gyerek mikor az egyik barátunktól kapott egy olajzöld 92-es megelítő szettet olyan anyagból amivel a parkettát sem törölném fel. :) Kívül fényes belül bolyhos ráz tőle az ember...
2019. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!