Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 1 hete állt fel, de...

Babám 1 hete állt fel, de mindig ha gyakorol, olyan merev az egész lába hogy képtelen letérdelni, annyira feszíti magát, mikor próbálok segíteni neki hogy térdeljen vissza, egyszerűen nem tudom behajlítani Neki. Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne segíts neki! Gyakoroljon úgy,ahogy neki megfelel! Miért kellene neki egyáltalán letérdelni? Ha elfárad,akkor leül,eldől stb,de ez természetes egy picinél.
2010. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem letérdelni fog előbb megtanulni, hanem a fenekére huppanni. Azt is tanulni kell ám, nem csak a felállást! Ne segíts, csak ha sír, hogy elfáradt és nem tud egyedül leülni. De ilyenkor se térdeltesd, hanem ültesd le egyszerűen.
2010. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na hát pont ez az! Elfárad,és nem tud se letérdelni,se leülni,és akkor szoktam neki segíteni,mikor már sír,és fárad szegény,és akkor olyan merev a lába,hogy be sem tudom hajlítani.
2010. júl. 12. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!