Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor éreztétek hogy babát...

Mikor éreztétek hogy babát akartok?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok?

Én még nagyon fiatal vagyok (19 éves) De mégis átfut néha az agyamon, hogy mi lesz ha gyerekem lesz? Félek rossz anya leszek mert engem sem neveltek jól, még most sem dolgoztam fel minden gyerekkori bántást.

Ti honnan tudtátok, hogy jó szülők lesztek?



2019. júl. 26. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
30 felett.15 évesen született egy öcsém és láttam mennyi minden nehézség van a szépség mellett.Úgyhogy sokáig nem is akartam.
2019. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen. 25 évesen lettem anya, majd 30 évesen vágytunk még egy babara. Őt 31 évesen szültem.
2019. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
A mai napig nem tudom, hogy jó szülő vagyok-e, a nagyobb szokta mondani néha, hogy én vagyok a legjobb anyukája, de ez majd szerintem akkor derül ki igazán, ha kirepültek.
2019. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
22 evesen mar vagytam ra de tudtam higy nem allok keszen ra. 25 evesen mar keszen alltam ra, vegul 27 evesen lett meg a babus. Felkeszultem ra h nem csak mosoly es pozolas mint az instagramon, tudtam, hogy nehez lesz, de meg igy sokszor nehezebb mint ahogy elkepzeltem. Ettol fuggetlenul megerte es nem cserelnem el semmiert
2019. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja arrol meg h jo szulok vagyok e... f.ngom sincs, szerintem messze nem csinalok tokeletes mindent. De 100%ig odaadom a gyerekemnek minden szeretetem es talan ez a lenyeg. Majd 18-20 ev mulva derul ki milyen munkat vegeztem:)
2019. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
23 éves voltam. De 34 évesen szültem. Szerintem senki nem tudja, hogy jó szülő lesz, sőt tele vagyunk kételyekkel. Amúgy, ha ilyen problémád van, lehet jó lenne felkeresni egy pszichológust.
2019. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Már 20-21 éves koromban vágytam arra, hogy gyermekem lehessen. De mivel az akkori párom nem akart és anyagilag sem álltunk úgy meg kb sehogy sem, ezért (is) tanultam tovább kisgyermekgondozónak, most is bölcsiben dolgozom. A mostani párommal 3 éve vagyunk együtt, ő is nagyon vágyik egy babára már, nem bánom, hogy eddig nem lett gyermekem, mert ő nekem az igazi. Ez lesz a 3. próbálkozós hónapunk. 😉🍀
2019. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt, most 29 vagyok.
2019. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

“Ti honnan tudtátok, hogy jó szülők lesztek?”


Ez döntés kérdése, ha te mindent meg akarsz tenni azért, hogy jó szülő legyél, szereted a gyereked és tájékozódsz gyereknevelési módszerekről(olvasol könyveket a témában meg ilyesmi), és anyagilag is biztosítod neki, ami kell, akkor hidd el, hogy jó szülő leszel :)


Én 23 vagyok, pár éven belül szeretnék gyereket. Nagyon fiatalon sosem akartam anya lenni, tudom, hogy nagy felelősség és nehéz feladat, inkább kiélvezem a szabad fiatal éveimet. 25 felett viszont már bármikor jöhet, addigra végzek a mesterdiplomával is :)

2019. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!