Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az miért van hogy amióta tud...

Az miért van hogy amióta tud járni és kezd beszélni a gyerek a férjem többet foglalkozik vele? Többet akar vele lenni

Figyelt kérdés
Eddig is elvolt vele de csak nézte őt 🤣
2019. júl. 27. 22:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%
Anya azt mesélte, hogy az én apukám is ilyen volt. Addig is segített a gondozásban, ha kérte, de igazán örömét onnantól lelte bennem, hogy már beszéltem egy kicsit. Amúgy nagyszerű apa :-)
2019. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is alig vártam, hogy "érdekesebb" legyen a fiam, nem hogy az apja. Mióta no babakocsi hihetetlenül jókat játszanak apával. Mikor kisebb volt elbohóckodott vele, de hamar megunta, én is amúgy, nekem nincs semmi szépség abban, hogy gajdarádlszok egy magatehetetlen gyereknek, de nyílván megtettem. Ezerszer érdekesebb, hogy sétálunk, mutogat és ptóbalja utánozni a tárgyak nevét.
2019. júl. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!