Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az miért van hogy amióta tud...

Az miért van hogy amióta tud járni és kezd beszélni a gyerek a férjem többet foglalkozik vele? Többet akar vele lenni

Figyelt kérdés
Eddig is elvolt vele de csak nézte őt 🤣
2019. júl. 27. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Mert most már egy szinten vannak. :-)
2019. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Most már "lehet vele kezdeni valamit". Nincs ebben semmi, a pasik egy része így működik
2019. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
ismerek olyan pasit aki szerint a gyerek a homokozóban áll kantáros nadrágban lapáttal a kezében. 🤣sokan nem tudnak mit kezdeni egy babával. Mármint ugye... azon kívül hogy nézik.
2019. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

én sem tudok mit kezdeni a kicsi gyerekekkel.

amíg nem beszél, vagy jár, addig félek hozzányúlni, mert nem szeretném, ha baja lenne a saját sutaságom miatt.

4 unokám van, ismerem a helyzetet, hidd el, h ez így jó...

49f

2019. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
A párom is jobban elvan a fiunkkal amióta jár és beszél egy két szavat. Szerintem ez így van náluk. Egy darabig egyébként mindig ha nyekkent, már adta volna vissza, mondván, hogy anyás 😅
2019. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Sok ffi ilyen, nem gyakoroltak babázni gyerekként. Most tanulja mit is kezdjen vele, van rá egyértelmű reakció, nem csak a sötétben tapogat. Mondjuk én segítettem a férjem, hogy mit csinálhatnak együtt piciként is, nevettette őket, mesélte nekik mik vannak a könyvben/polcon, ilyesmi, de mióta tudnak együtt legozni, azóta én ki vagyok rekesztve az apás délutánokból. 😃🙌
2019. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Mert így már "tud vele mit kezdeni". :D Nem rossz ez, ne érezd annak, én anyaként a saját gyerekemmel is így voltam. Legalábbis érzésben, hiszen nem táplálta/nevelte magát járni-beszélni tudó korúvá a gyerek, de határozottan jobb vele az élet, szórakoztatóbb, mióta nem csak fekve vegetál. Azt pedig külön várom, mikor már akkora lesz, hogy olyan programokat lehet vele szervezni, ami nekem is szellemi táplálékot nyújt, pl. Természettudományi Múzeum, bonyultabb társasjátékok stb.
2019. júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Mert ezt a példat látta, hogy nem lehet egy csecsemővel mit kezdeni. Mert az a nő dolga, hogy el kell látni, ő majd foglalkozik vele, ha jarni és beszélni tud. És a válaszok többsegéből le is jön, hogy sok nőnek ez rendjén van. Nem, nincs rendjén! Ketten vállaltuk a gyereket, az apukáknak is kötelességük lenne az elejétől kivenni a részét a csunya részéből is, és tudniuk kellene beletanulni a szros peluscserébe, lehasalnia mellé, mikor csak kúszni tud, akkor is ugyanúgy kellene kellene vele foglalkozni, mikor csak gagyog. A párom az elejetől kivette a részet, és az elejétől foglalkozott vele. És többet akart a gyerekeivel lenni.

Dw örülj neki, hogy végre ez a helyzet nálatok. Nehogy elmúljon ha nagyobb lesz.

2019. júl. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem mindenki szeret egy babával gügyögni, meg bohóckodni, még akkor sem, ha a sajátja.
2019. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%
#8 nem írta sehol a kérdező, hogy apuka nem cserélte a pelusait vagy ilyesmi.
2019. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!