Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak bent napközben 5...

Mit adjak bent napközben 5 hós kisbabámra, ha 25-26 fok van?

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
body hosszuujju és rugi.
2008. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, hogy ami nekünk jó öltözék, ahhoz adj egy réteget még a babádra. Szóval ha te elvagy rövid ujjúban, akkor rá adj a rövid ujjú fölé egy hosszú ujjú rugit mondjuk vagy egy lazább pulóvert.
2008. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú ujjú bady ujjatlan rugival.

Vagy rövidujjú bady hosszúujjú rugival.

Vagy rövidujjú bady vékony pulcsi nadrág zokni.

Hoyyzúujjú bady póló naci zokni.

2008. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk 22-23 fok van, és hosszu body, és rövid ujjú rugi van rajta. Nem meleg az a 25-26 fok? Márcsak azért mert múltkor engem lecsesztek a 24 fok miatt (háziorvos). :(
2008. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 22 fok van,és így van rajta egy hosszú ujjú body és egy naci.6 hós a fiam.Én még fürdéskor sem csinálok ilyen meleget,mert megfulladnánk.Igaz,én nem vagyok fázós,és ennek megfelelően a babámat is hasonlóan szoktattam.De biztos,h a dokim haja égnek állna,ha ilyen meleget csinálnék.
2008. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aki kályhával fűt az nem igen tudja szabályozni...

Lehet, hogy nála is ezért van ilyen meleg.

2008. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megfulladunk-e vagy sem, bizony hiába szellőztetek én ebben a panel lakásban, a hőmérő higanyszála ritkán megy 24 fok alá. Márpedig állandóan csak nem lehet nyitva minden ablak. Sajnos nem szabályozható a melegítés és minél többet van nyitva az ablak annál melegebb a radiátor:§ ...
2008. nov. 15. 00:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Az nagyon meleg!! Elég rá egy rövid újjú bady és kis vékony naci. Nem kell túöltöztetni!! Hülyeség hogy hosszú újjú badyra még kellene valami. Egy rövid újjú is elég simán.
2008. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!