Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az aluszékony baba?

Milyen az aluszékony baba?

Figyelt kérdés

17 napos ma, eddig nagyon sokat sírt, ezért sokat volt cicin. Ma meg többet alszik, mint eddig, nem kéri olyan hevesen a cicit, eddig kb le se lehetett róla cuppantani. Mondjuk ma először nem vagyok tiszta stressz mióta született. Lehet, hogy csak az én idegességem hatott rá eddig? De leírnátok, miből tudom, ha aluszékony? Első baba, fogalmam sincs, mire kéne figyelni, és aggódom.

1-1,5 órákat alszik ma, ha leteszem, utána ébred, cicizik, de nem olyan hevesen és sokáig, mint eddig, és utána nyugis. Eddig nem is aludt napközben, csak vagy szopott vagy sírt.


2019. júl. 29. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is össze-vissza voltak alvós és nem alvós napok. Ha felkel cicizni, akkor nem aluszékony szerintem, aluszékony akkor lenne, ha több etetési időt is átaludna, vagy ébresztésre sem lenne etethető.

Amúgy ma az én 2 hónaposom is hatalmasakat durmol, pedig mostanában alig alszik napközben, lehet a hidegfront lesz inkább.

2019. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!