Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért bámulnak az utcán úgy...

Miért bámulnak az utcán úgy mintha nyúznám a gyereket? Sírós baba és sokat vagyunk kint mindig bámulnak és idegesít. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma is Pelust kellett cserélni és kicseréltem a baba kocsiban mert azért nem fogok hazamenni, ő meg olyankor nagyon sír és néz mindenki mintha nyuznam. Nem tudják hogy baba és azért sír?
2019. júl. 29. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd figyelembe. Nálunk is ez van... Alapból ha babakocsiban kell elaludnia, nyűgös. Olyankor pedig néznek rám mint egy elmebetegre.
2019. júl. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Mert ilyenek az emberek. Akiknek nincs gyerekuk nem tudjak milyen,akiknek van altalaban egyutterzobbek de ha megsem akkor azzal jonnek hogy "bezzeg az en gyermekem sosem sirt". Igyis ugyis.. ne torodj veluk
2019. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Babakocsiban az enyem is orditott, aztan hordoztam, ott meg jokat aludt, vagy nyugodtan nezelodott, megis kaptam ra megjegyzest, hogy szegeny gyerek :D A csalad eltero gyereknevelesi velemenyet hogy viseled, ha jdegeneket nehezen?
2019. júl. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amiért majd akkor is meg fognak mikor a 2 éves földhöz veri magát a bolt közepén:) (utóbbit minap én éltem át a gyerkőcömmel)Hangos és akarva akaratlan odanéz az ember a hangforrásra.
2019. júl. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha tetszik, ha nem a gyereksírásnál kevés irritálóbb dolog van. Engem is idegesít pedig kismama vagyok. Persze, hogy felkapják a fejüket.
2019. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Így van, ne vedd figyelembe, mindig van aki unatkozik, kíváncsiskodik, belüti az orrát más dolgába az utcán. Csináld úgy, ahogy nektek jó. Az enyém sem szereti a peluscserét, pedig már 1,5éves.
2019. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Mert hangos és idegesítő, csak neked már fel sem tűnik, mert megszoktad. Én ilyenkor odébb megyek, ha tehetem, mert megfájdul a fejem, és feszült leszek, ha a gyereksírás frekvenciáját meghallom.
2019. júl. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon gyerekellenes közegben élünk. Ha valaki pl beül kávézni valahova gyerekkel, és az sír, akkor tudnak ám úgy nézni rá, mint a véres rongyra. Egyesek elvárnák, hogy az anyák zárkózzanak be a gyerekkel kb 18 éves koráig, mert mi az, hogy sír. De a közterületen szoptatással ugyanez, ne is szoptasd, de ne is sírjon, tehát ne menj soha sehova. Sokkal megértőbbnek kellene lennie mindenkinek. Engem például sokkal jobban idegesítenek a kánikulában félmeztelenül flangáló férfiak, akik még a textil buszülésre is képesek az izzadt hátukkal leülni, mint egy síró csecsemő.
2019. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sosem szoptatnám nyilvánosan. Ez intim, bensőséges dolog, rohadtul nem az utcára való. Kellemetlenül érezném magam, és nem mások miatt.


Az viszont engem is irritál, ha valaki izzadtan mindenhez hozzáér.

2019. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez általában ösztönös, hogy az ember odanéz. Persze vannak rosszindulatú emberek, de ha hisztizik egy gyerek, vagy sír egy baba én is felkapom a fejem rá. Sokan szerintem együttéreznek ilyenkor. Vagy azért mert nekik is volt kisgyerekük, vagy épp most van, esetleg terveznek. Szerintem feszült vagy olyankor és magadra veszed, akkor is ha senki nem akar bántani.
2019. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!