Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kancsalsag mikor alakul ki?

Kancsalsag mikor alakul ki?

Figyelt kérdés
2 honapos a kisfiam, korrigaltan 1 hetes. 90%ban tok normalisan allnak a szemei, de neha ugy bekancsalit h megijedek h kancsal lesz. Meddig normalis ez? Ha eddig nem kanacsalodott be attol meg kialakulhat?

2019. júl. 30. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapos korig normális, 2 hónaposan még az összes baba kancsalít, ne aggódj.
2019. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég kérdeztem rá védőnőre mert 10 hónapos babám még mindig kancsalít. Mármint megkérdeztem vigyem-e szemészetre. Azt mondta 1 éves korig ne, addig alakul. Ha utánna is csinálja, akkor van gond.
2019. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, az én kislányom is néha ezt csinálta. Kb 4 hónapos korig rendben van. Legalábbis így olvastam, mert én is kissé megijedtem.
2019. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha zömében jól áll, akkor rendben...



Viszont a vèdőnők nagyon nem kompetensek 3-as



Nekem is ezt mondta..


Elvittem szemészhez, aki kiakadt, hogy ha fotókon is látszik rendszeresen a kancsalság, akkor meg kell nézetni. Nem fog elmúlni.


Lányomnak a kancsalsàg tünet, nem elég erős a szemozma


Elfárad, amiatt behúz..



Tapasztani kell neki 8 hónapos kora óta.


Meg lettem dicsérve, hogy nem engedtem elhallgatttatni az ösztöneim.

Így van esély műtét nélkül, hogy óvodára rendbejön

2019. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!