Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti nem féltetek a 2. babánál,...

Ti nem féltetek a 2. babánál, hogy nem fogtok tudni annyit foglalkozni vele mint az elsővel?

Figyelt kérdés
Sokat játszunk együtt,sokat foglalkozok vele ( márha igényli mert most felfedez és nem ér rám) és eszembe jut sokszor hogy mi lesz ha ott van ő és még egy pici. Hogy játszak úgy a picivel,hogy a nagy állandóan beszél hozzám,mutatni akar valamit,nyilván akarja hogy vele játszak. Megvárnánk míg ovis lesz,de úgy hallom az ovisok kéthetente betegek és úgy is otthon vannak nagyrészt.

2019. júl. 30. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2019. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha szabályszerű pánik tör rám, ha erre gondolok, vagy eszembe jut hogy jobb lenne a fiamnak egykeként. Aztán meg jön egy tiszta pillanat és rájövök, hogy egy nem neki szülők gyereket, kettő ő egy nagyszerű srác, aki nagyszerű tesó is lesz, pont mint a kistestvére (annyi különbséggel, hogy ő még lehet csajszi). Tuti nehéz lesz, de sokakat ismerek akik gyönyörűen megoldották már ezt a helyzetet és biztos vagyok benne, hogy nekünk hármunknak (négyünknek) is menni fog.
2019. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem igazán. Az első gyerekeken még felnőttként is meglátszik az, hogy egykék voltak egy darabig.
2019. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
én ezért nem akartam kis korkülönbséget,igy lett tökéletes 7 év van köztük
2019. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
A legjobb dolog a többedik babáknak, hogy már van tesójuk. Én az elsőmet sajnálom, amiért neki nincsen nagytesója. 😊
2019. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Ezért vállaltam nagyobb korkülönbséggel gyereket. 6 év van a 2 közt.
2019. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Inkább attól félj, hogy a nagyra nem lesz elég időd. Csúnya testvérféltékenység lehet belőle. Egyébként nyilvánvalóan nem fog annyi idő egyikre sem jutni, mintha egyke lenne, de legkevesebb időd magadra fog jutni.
2019. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
A kicsi ebbe születik bele, a nagynak lesz rossz, főleg ha te így gondolkodsz hogy ő van útban.
2019. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végülis tényleg a pici abba fog beleszületni.Erre nem gonoltam.Szó nincs róla,hogy útban lenne,csak nem tudom elképzelni,hogyan oldható meg,hogy a nagy mellett a picire ugyan annyi idő jusson,mint anno rá. De akkor sehogy ezek szerint. A másik,hogy a kislányom kisebb babaként olyan jókat aludt nappal is. Sokszor evéstől evésig,vagy át is aludt egy evést. Ha naggyal én közben jövök megyek,játszok stb a lakásban, tud majd nyugodtan aludni a kicsi? (Kis lakás,60 nm)
2019. júl. 30. 19:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy fog tudni aludni, ahogy írtad is, ebbe születik bele. Kisfiam 20 hós, lányom 2 hós, sikítozás, hangosan zenélő játék mellett is úgy alszik, mint a bunda :)
2019. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!