Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy újszülött 16-20 órát...

Ha egy újszülött 16-20 órát alszik egy nap, akkor miért mondják, hogy nehéz vele?

Figyelt kérdés

2019. aug. 2. 13:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk mert nem így van, hanem ennyit üvölt, mert pl fáj a hasa.
2019. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Mitől lesz egy baba hasfájós?
2019. aug. 2. 13:46
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Hű. Ez jó, azon kívül, hogy a könyvek nem fedik a valóságot, inkább nem mondok semmit. Majd ha gyereked lesz, úgy is megérted 🤣
2019. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
81%
Ezt honnan a viharból szeded? Marhaság. Mikor nekem igény szerint is max 4 óra után éhes és szopizik majd egy órát.
2019. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

#4

Nem azt írtam, hogy egyhuzamban alszanak ennyit..🤦🏼‍♀️Hanem azt írják, hogy egy újszülöttnek ennyi az alvásigénye.

2019. aug. 2. 13:54
 6/31 anonim ***** válasza:
79%
Szülj egyet és meglátod!
2019. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
55%
Megkockaztatva, hogy le leszek pontozva...Ezt en se ertem oszinten szolva. Marmint vannak a hasfajos babak, na az iszonyat, baratnom nem aludt 1 orat egyhuzamba, amiota a pici megszuletett, mert hasfajos. Illetve vannak nyugosebb babak. Az en dragam eszik, alszik, a ketto kozott neha felebred, akkor nyuglodik, ilyenkor kiveszem egy kicsit berakom pihenoszekbe, nezelodik vagy visszaalszik... persze neki is vannak rosszabb napjai, amikor nem akar visszaaludni es nyugos es sirdogal, de osszessegeben nem nehez vele egyaltalan, mosolyogva nyomom vegig a napokat de meg az ejszakakat is. De ez csupan szerencse.
2019. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet értelmes véleményt, tapasztalatot írni az ilyen “szülj egyet” helyett?
2019. aug. 2. 13:55
 9/31 A kérdező kommentje:

#7

Szerintem is akkor vészes csak, ha hasfájós, de normál esetben csomót alszanak a babák.

2019. aug. 2. 13:56
 10/31 anonim ***** válasza:
62%
Ja es 3 orankent eszik, tehat ugyanugy kelnem kell ejszaka is, de meg igy is azt mondom, hogy nem nehez ez, ha szerencses vagy es van egy nyugis babad
2019. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!