Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet leszoktatni a...

Hogyan lehet leszoktatni a kisbabákat az éjjeli evésről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kislányom tápszeres születése óta. Az elején 2x evett éjjel, de most már csak 1x. Erről az egyszeri evésről hogy lehetne le szoktatni? Valakinek van valami tippje? Már próbáltam csak vízzel megitatni de az nem elég neki. Mit javasoltok vagy majd egy idő után leszokik róla?
2019. aug. 5. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen idős?
2019. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos sehogy nem tudod leszoktatni. Mi anyák nem alszunk. Ez egy ilyen sport.
2019. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha megérik rá, nem fog felkelni. Nekem mindegyik pár hetes korától átaludta az éjszakát, pedig sosem trükköztem vízzel, vagy teával, nem is cumiztak. Ha felkeltek, szopiztak.
2019. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
A két evésről hogy szokott át egyre? Ugyanúgy fog leszokni az egyről is. Nem kell erőltetni.
2019. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk 11 hónaposan is van tápszer éjszaka. Ha korog a hasa hiaba minden, neki nem tudod megmagyarázni, h nem éhes ha az.
2019. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Ha már ovis korú akkor valahogy próbáld meg leszoktatni, elmagyarázni Neki, hogy majd reggel kap enni éjjel csak inni. Nekem a kisfiam 1 éves koráig 45 percenként kelt éjjel, sosem aludt egy teljes órát. 1 éves korától kb. 2 éves koráig viszont már csak 2-szer kelt fel. Kitartást! Majd átáll ő szépen magától.
2019. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Miért akarod leszoktatni? Ha éhes, egyen. Idővel magától is leszokik róla.
2019. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
10 hónapos.
2019. aug. 5. 17:46
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Tapasztalat. Sehogy. Kisebb lányommal 2,5 éves koráig ha 5 átaludt éjszakám volt. Tejitalt kapott egyébként. Sokmindent kipróbáltam. Aztán feladtam, és elhagyta végül magától.
2019. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!