Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kislányomat szeretn...

15 hónapos kislányomat szeretném a ciciről leszoktatni. Azon tud csak elaludni és visszaaludni is. Van valakinek ötlete, bevállt prakrikája, esetleg sikersztorija?

Figyelt kérdés

2018. dec. 26. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amíg pici volt, Adamo hinta. Aztán szépen fokozatosan megtanítottuk egyedül elaludni. Emat esti rutin nálunk nagyon fix, így csak ez az egy lépés maradt ki, nem is sírt első este sem. 😊
2018. dec. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem még kicsit szoptasd még egy kicsit, bocs hogy ha offolok.
2018. dec. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
12 hosan szoktattam le. Utoso lepes volt az ejszakai. (Akkor mar akar 10x is kelt es szopizva aludt vissza) . Eloszor az ejszska ekso feleben adtam neki, mondjuk hajnali 4-tol nem. Onnan hatsimivel aludt vissza. 3-4 ejjel alatt noveltem a hatsimis reszt az ejszakaban, 4 napalatt elhagytuk. Szerencsem volt, m nemsirt. Azt nem hagytam volna. Ami fontos: hazelhataroztad, tarts ki, viz nem kell helyette, ne ringatassal helyettesitsd a szopit. Az enyem azota minden ejjel este 9-tol reggel 8-ig alszik. Tapszert helyette nem kap, most 21 hos. Mindent eszik valtozatosan. Azota sokkal kipihentebb nappal o is es persze en is, ami nekiis jo. Kiegyensulyozott, nyugodt gyerek, semki szuksege nem volt mar ra. Azota egyszer volt beteg, az is 2 napig tartott. Nyugodtam szoktasd le. Es ne keltsenek benned lelkifurdalast azok, akikazt mondjak, h megszoptatnod kene. Es kesobb sokkal nehezebb lesz leszoktatni. Sose tudtam megerteni...megeszi a kacsacombot aztan meg kis szopi?! Komolyan, minek? Mar terhesseg alatt tudtam h 1 evig szoptatom majd. Es legkozelebb is igy csinalom, tokeletesen mukodott.
2018. dec. 26. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!