Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem fogadja el a baba...

Miért nem fogadja el a baba ruhákat? Nekem már nem kellenek

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sok van és alig hordta a lányom tiszta újak. Van olyan amit csak 1x vagy 2x adtam rá.

Szomszédnak akarom odaadni mondtam neki és azt mondta nem kell. Kislánya lesz neki is.

És egyedül van nincs a gyerek apjával.


2019. aug. 6. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fontos a miért?

Ezer oka lehet.


Akkor add olyannak, aki rászorul, és szívesen fogadja.

2019. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert nem akar hasznaltat?
2019. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a sógornőm volt így. Neki mindenből új kellett. Ne foglalkozz vele. Add másnak vagy egy segély szervezetnek. Én is ezt fogom tenni ha már nem kellenek.
2019. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok oka lehet: nem akar használtat, ő maga akarja kiválasztani, lehet máshonnan kap. Hirtelen ezek jutottak eszembe.
2019. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Mindenkinél halomban hevernek az alig használt babaruhák, alig várva, hogy le lehessen passzolni.

Gondolom vki más már lecsapott a szomszédra.

2019. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet attól tart, felemlegetnéd. Vagy csak nincs annyira rossz helyzetben, mint hiszed.
2019. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De én voltam már nála többször beszélgettünk és mondta hogy nincs sok pénze mert nem sokat keresett ameddig dolgozott es a lakás is drága.

Azt is kérdeztem vett e már a babának valamit mondta hogy egy pár cuccot csak mert drágák és akkor mondtam hogy odaadom én amik már nekem nem kellenek. És azt mondta nem kell.

Szerintem csak szegyenli magát

2019. aug. 6. 12:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Add el neki vmi jelképes pénzért, azzal hogy Neked már amúgy is útban van.
2019. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így elég nyílt "könyöradománynak" tűnhetett, biztos szégyellte magát kicsit.
2019. aug. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Esetleg pár nap mulva kérdezz rá mégegyszer, valahogy így "biztos nem fogadod el a babaruhákat, mert nekem már nagyon útban vannak, de nem szeretném kidobni őket?"

Így látná, hogy neked tényleg nem kell.


De ha nem, akkor többet ne mondd neki.

2019. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!