Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem fogadja el a baba...

Miért nem fogadja el a baba ruhákat? Nekem már nem kellenek

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sok van és alig hordta a lányom tiszta újak. Van olyan amit csak 1x vagy 2x adtam rá.

Szomszédnak akarom odaadni mondtam neki és azt mondta nem kell. Kislánya lesz neki is.

És egyedül van nincs a gyerek apjával.


2019. aug. 6. 11:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kerdezz ra meg egyszer ujra, de kicsit kaskepp. Mondd, hogy le akarod adni adomanyba a babacuccokat, biztos nem keri, vagy nem szeretne kivalogatni belole, ami tetszik neki, ha mar ugyis eladomanyozod? Ha latja, hogy igyis-ugyis beadnad valahova, akkor talan elfogadna, illetve akkor azon sem kellene aggodnia, hogy visszakered. Mert en pl. csak ugy fogadtam el eddig barmit, hogyha baja lesz, akkor nem kell visszaadnom, illetve nem kell szamontartanom.
2020. ápr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!