Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapest és környéki anyukák,...

Budapest és környéki anyukák, ti hol vettétek újonnan újszülöttjeitek első ruháit?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 19:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A tesco alapból tényleg drága,de most vannak a leárazások, 3 db body - 690, 3 db rugi 1290, a cherokee ruhák is akciósak 2 bodyt vettem 1100-ért, színes kislányos, meg egy gallérost 350-ért, felső+ harisnya 1250, h.ujjú felsőket 750-ért, teljes áron tényleg sok, de a nyár végi akciózások idején fillérekért meg lehet venni mindent, főleg gyerekruhát.


Nem tudom, nekem eddig nem volt negatív tapasztalatom a tescos ruhákkal (csak body-t és rugit vettem), pedig elég kritikus vgyok, mert a turis angol minőséghez vagyok szokva, és azoknak itt Mo-on nincs párjuk, főleg olyan áron :), még sose jött szembe semmi, és mindenki el van ájulva, hgyo milyen gyönyörű, különleges ruhái vannak a kislányomnak. :)

2010. júl. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak és kizárólag Tescoban (leárazottakat vettem nagy átlagban), én nagyon szeretem a minőségét, tiszta pamut mindegyik. Rosszul vagyok a plüss rugiktól.
2010. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

C&A-ban, H&M-ben százszor jobbat kapni mint a tescobanés ott is mindig vannak leárazások.

Lányomnak vann használt H&M-es ruhái, töb gyereket kiszolgált, kaptam őket, de azok még mindig ruhák,

Sosem értettem egyépbként egyáltalán miért vásárolnak emberek a tescobsan:-((

Vagy ott a kik, az iolcsóbb és kb tescos színvonal.

2010. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nálunk se Kik, se H&M, csak tesco. Akkor nem egyértelmű, hogy hol veszek neki ruhát?

Egyébként meg általában 2600-3000 Ft között vettem neki 3 db rugit, 1900-2300 Ft között 5 db rövid ujjú bodyt, 900 Ft-ért 3 db ujjatlan bodyt, és még sorolhatnám. C&A-ban ennyire nincsenek olcsók a ruhák.

2010. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

900 forintáér Auchanban múlt pénteke vettem 3 ujjatlab bodyt, télen 500 forintért kabátor, 200 forintért blúzt.

Azért a tesco és a C&a nem uygyanaz a minőség, legalábbi szerintem

Hogy a tescoban árult kajákról már ne is beszéljünk:-(((

2010. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de nem ugyanazt írtam? 3 db ujjatlan body volt 900 Ft.

Egyébként vettem anno C&A-ban is rugit (1900 ft-ért 1 db-ot), de semmivel sem volt jobb minőségű, mint a tesco-s, csak drágább volt.

Amúgy meg nem hiszem, hogy ezen kellene vitázni, milyen az élelmiszer a tesco-ban, ez nem az a fórum, és különben meg mindenki oda jár vásárolni, ahová akar, meg ahová tud.

2010. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kaját tényleg nem szeretem a tescosat, de a rugik és bodyk szerintem teljesen jók, semmivel sem rosszabbak, mint a c&A.

Akkor már inkább H&M, tényleg jó minőség, de én még ott igazán akciós áron sajnos sose tudtam vásárolni. A Hello Kitty miatt szoktam odajárni, de azt még mindig teljes áron vettem. Kisruhák 2-3000 Ft, felsők 2000-től, az szerintem nem olcsó.


Tescos bodykat szoktam venni a kislányomnak, még eddig csak kinőtte őket, és semmi bajuk, weißer riese-vel mosom, de sokszor voltak cloroxozva is, nem mentek szét, a formájukat is megtartották.


A kik viszont sztm a legsz...bb, gagyi kínai minőség, abból is a leggagyibb, egyszer mentem be és olyan büdös volt az egész bolt a ruhafestéktől, hgoy nem volt kedvem semmit vásárolni...

2010. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!