Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves babánál kb hány...

1,5 éves babánál kb hány pelus az átlag, ami elfogy egy nap?

Figyelt kérdés
Nekünk 8 fogy átlagosan. De van, hogy több. Szerintem ez nagyon sok. Mikor kisebb volt is sok fogyott és mindenki azt mondta, hogy később kevesebb kellesz, de nem úgy néz ki. Sok vizet iszik, ezért éjjel is cserélni kell a pelenkáját. Nálatok hogy van?
2019. aug. 12. 11:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22%
*jav. keverem én is a megnevezést, szóval a BUGYIpelusok nem arra valók, hogy a másfél évest ezzel pelenkázd, hiába mondja ezt a reklám. :)
2019. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
21%
16 honapos a kislanyom, ejszaka nem cserelek pelust neki, a pampers premium care siman kibir 10-12orat, pedig meg ejjel folkel szopizni tobbszor. Napkozben atlagosan 5-6db fogy.
2019. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon régóta, szerintem olyan 9-10 hónapos kora óta, mióta 4-es lupilut használunk 5-6 db pelenka/nap. Mióta elmúlt másfél éves reggel se kell rögtön pelust cserélnem. Alvás közben nagyon keveset pisil, de ha kicsit megébred akkor még nem tartja.
2019. aug. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!