Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek fontosabb az én...

Szerintetek fontosabb az én lelki világom, mint a pici? Úgy érzem, jó lenne pár hét/hónap távol az apjától

Figyelt kérdés

A lányunk 15 hónapos, az apjával 4 hónapja külön mentünk, ő el is költözött. De ugye a baba miatt nem törölhettem a számát, nem tilthattam le mindenhonnan, és megmaradt a napi kapcsolat. Viszont így nehéz a továbblépés... Hogy minden reggel hoz reggelit, vagy hogy esténként itt van, a fürdetés után még borozunk, filmezünk, stb. Így továbblépni sem tudok, mert pl. ha kérem, hogy 1-1 este legyen nála a pici, mert randim lenne, azonnal megy a szurkálódás, beszólogatás (pedig ő akart szakítani). Olyankor valami bekattan nála, és másnap virágot küld, közös utazást szervezne, teljesen mézes-mázos.


Anyukám, és több barátnőm szerint jó lenne, ha kicsit külön lennénk, kiszakadnék a városból. Mert úgy nem tudom rendesen átgondolni a dolgokat, ha közben folyamatosan egymásnak írunk, vagy együtt vagyunk. De ez a helyzet sem normális, hogy se veled-se nélküled kapcsolatban élünk, és nevelünk gyereket. A lányunkkal amúgy imádják egymást, mindigis kivette a részét a körülötte lévő dolgokból, ezért is fáj, hogy így szeretnék dönteni. De közben tényleg úgy érzem, hogy itt megfulladok már, és kell, hogy kicsit kiszellőzzön a fejem, és eldöntsem, hogyan tovább (úgy érzem, ő nem fogja). A picit hetekre nem akarom vele hagyni, főleg, mert nem is bírna annyit távol lenni a munkájától, meg én sem a picitől.


Eléggé nehéz helyzet, mert tudom, az a lányunknak az a jó, ha minél többet van vele, csak közben engem meg felőröl lassan ez az egész...


2019. aug. 14. 15:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Hát igen, nagy akareterő kell h elengedjünk valakit aki fontos volt nekünk vagy még mindig az.


A válást indítsd el minél hamarabb.

Ha magad miatt nem, gondolj a gyermekedre. Milyen példa lesz neki évek múlva h apuka lelépett de anyum mindent hagy neki, bármit megtehet. Majd megtanulja a kislányod h a férfiaknak mindent szabad neki meg elkell viselni ha szereti?

Mert h a gyerekek a példán keresztül tanulnak és nem azért mert elondod h ez nem jó.


Tehát ha magad miatt nem lépnél tedd gyermeked miatt! Hisz ő a legfontosabb nem? Hidd el, az első lépés a legnehezebb és megfogod köszönni magadnak.


Ha elváltatok meglesz a gyerekelhelyezés, valószínű mivel megtudtok majd egyezni kb hasonló időket tölt majd veletek.

Ha érzi h te is távolodsz tőle és ki is lett mondva mikor lehet a lányávak nem lesz olyan h "jaj csak felugrok".. Nem lesz miért.

Veled már nincs olyan kapcsolatban a gyerekét meg látja ha eljön az ideje.


Addig meg úgy ahogy javasoltam. Csak gyerek legyen a téma és ne hozzátok menjen hanem vigye el. Gondolj bele. Lesz egy új párod és mindig feljár hozzátok? Érdekes lesz. A szúrkálódással meg ne törődj. Mutasd meg neki h nélküle is van élet és boldog lehetsz akkor is ha ő nincsen. :)

2019. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer azt írod, 4 hónapja, egyszer meg azt, hogy 1 hónappal a lányod születésnapja előtt, aki most 15 hónapos. Nekem mindegy, de számold ki légyszi, nert ezáltal kamuszagú a dolog.
2019. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó...

Ha az 1 éves, az ugye 12 hónapos, és az egy éves szülinapja előtt egy hónappal hagyta ott a kérdező a pasija, azaz a gyerek 11hónapos korában... De marha nehéz lehet alaptudás nélkül élni!

2019. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Valamit nem értek. Ha Ő vetett véget ennek, akkor miért csinál úgy, mintha éppen udvarolna? Miért mentetek szét? Nem lehet, hogy megbánta csak nem meri kimondani?
2019. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!