Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van akkor ha státuszvizsgál...

Mi van akkor ha státuszvizsgálaton a szülői kérdőiven több dologra is “nem”-mel kell válaszolnom? Egyébként az adott státusz “feladatait” már a hónap elején is tudnia kell a babának?

Figyelt kérdés
Igazából nekünk semmit se mondtak rá. Csak furcsállom, mert így nem tudom hogy mi értelme.

2019. júl. 19. 09:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

Miket nem tud?



Nem verseny, viszont általában màr jóval előtte szokták tudni a babák az adott kérdéseket.


Persze vannak kivételek, meg 1-1 dolog amit nem rendszeresen csinál....



Mert pl nem kukucsol... Ha soha nem csinálas vele, akkro nem is fog...



Vagy ha nem tanítod a pá-pá-t, akkor nem fog

2019. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk előre kitöltik...Na annak mi értelme van. Én is védőnő vagyok sose csinálnék ilyet. Ha nem is tanácsadáson de előtte biztos végig mennek a pontokon anyukával. Attól függ melyik pontokra nem a válasz. Egyes pontok kicsit hamar várjak a babáktól a dolgokat, holott a legtöbben nem tudjak még
2019. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Statisztika csupán
2019. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Epp 6 hónaposan volt. Pont mikor betöltötte.

Kukucskálásra azt kellett íron, hogy ritkán élvezi, pedig szoktuk játszani.

Ezen kivül nem nyúl még hogy vegyük fel, illetve az apró tárgyakat (morzsa, szösz-így volt a kérdésben) nem veszi észre, de őszintén igyekszünk is az ilyesmit elkerülni mert mindent szájba vesz.

Ezen kívül még nem játszik a lábaival. Szeretne, de nem éri el.

2019. júl. 19. 10:01
 5/16 anonim ***** válasza:

Viszont akkor a morzsa szösz igaz


Hiszen amiatt nincs, mert amúgy a szàjábavennè 😉



Nem kell ám ennyire véresen komolyanvenni



1.

2019. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A 6 hónapost már akkor kitöltötte a védőnő mikor még 5 hós se volt a pici. Volt olyan amire így "nem" volt a válaszom, mire viszont mentünk a 6 hós státuszra már simán tudta a picim.Nem is foglalkozom vele. Pl. el akart küldeni Dévényeshez mert még nem forgott a pici, mire 6 hós lett már ügyesen csinálta. Így nem is vittem el. Szerintem nem kell olyan komolyan venni ezeket. Ülni is fél hónappal később ült mint kellett volna, most 11 hónapos és már lépeget.Nem lehet ezt ennyire behatárolni.Még egy példa csak hogy megnyugtassalak: barátnőm simán mondta a védőnőnek hogy már ül a babája, pedig akkor még csak támaszkodva ült.A papírján azt is jelölte be hogy igen tud ülni. Én mondtam hogy az én babám csak támaszkodva tud ülni, nekem azt jelölte be hogy nem, nem tud ülni a babám. Na erre mit lehet mondani...
2019. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves Első/Utolsó!

Hát sajnos nem igazàn veszi észre őket, mert azóta próbàltam elé tenni. Igazából azt sem tudom mekkora az a szösz vagy morzsa amit észre kellene venni, mert a porszemnyit mondjuk én se veszem észre, de ő sem.

Ahogy próbálgattam csak kiváncsiságból úgy kb az 5 forintos nagyságú dolgokkal kezd el foglalkozni.

Igyekszem egyèbként nem halálosan komolyan venni, de elsô gyermekes anyaként nem tudtam amellett “elmenni” hogy több dologra is nemet kellett írnom.

Biztos van olyan anya, akit nem aggaszt, észre sem veszi, de én olyan vagyok aki igen🤷🏻‍♀️

2019. júl. 19. 11:22
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyebkent köszönöm a valaszokat!💞
2019. júl. 19. 11:25
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

6 hósom már rendesen mászott és kb egy búzaszemnyi(kisebb borsó)fekete foltot folyamatosan piszkált a parkettán, de képes volt kikapirgálni a régi parketta illesztéséből a tömítőanyagot-figyelni a lyukakat.


Mondjuk ő mindig is nagy csipkedős volt, a fény is lekötötte, mikor besütött a szobába, és megvilágította a porszemeket.


Szórj elé egy csomó borsót, vagy szezámmagot, ha nem lát ilyesmit, nem fogja érdekelni annyira, hogy van 5 ftosnál apróbb dolgok is.


De jó ötlet kirakni a fűre egy pokrócon, a pokrócra egy hangyát, és megmutatni neki, hogy mászkál.


Szerintem ez nem olyan fontos egyébként és nem jelez semmi vészeset, max rosszabb látást.

2019. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jó ötlet! Ki fogom próbálni! Köszi😊😊
2019. júl. 19. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!