Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ökoanyu és ökobaba mit kapjon?

Ökoanyu és ökobaba mit kapjon?

Figyelt kérdés
Barátaink teljes mértékben környezetvédők, eldobhato pelenka, szelektív minden, lebomlo minden... Most fog megszületni a babájuk és fogalmunk sincs mit vigyünk majd nekik az első látogatáskor. Eddig minden babás barátunknak popsitorlot, pelenkatortát, ilyesmi dolgokat vittünk, amiket ők elleneznek. Ruhát nem kérnek, abból megvettek mindent 😊 köszönjük a tanácsokat
2019. aug. 15. 05:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%

Vásárlási utalvány jó ötlet (pl ökolurkó webáruházba).

Pelnkazsák utazáshoz. Mondókás könyv.


(Olyan pelenkák vannak, ami kb 4-16kg-ig állítható pl milovia, petit lulu, de szinte minden márkának van, egyméretes néven keresd. 4 kg-osnak azért nagy).

2019. aug. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
29%
Mosható pelenkát!
2019. aug. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
Babakönyv? Én olyat vettem most ismerősnek, ami egészen ovis korig tölthető, szerintem szép emlék. Vagy a kikában pl láttam olyan képkeretet, ahol a baba első 12 hónapja örökíthető meg egy-egy képben. Esetleg valami játék a babának.
2019. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nincs ötletem, én mindig veszek egy témának megfelelő képeslapot, és teszek bele pénzt. Tudom, hogy nem túl kreatív, de így a végén biztosan arra költik, amire szükségük van.
2019. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ, mennyit akartok rászánni. Hordozókendő esetleg? Az ilyen ökoanyuk is szokták szeretni. Az se baj, ha több is van belőle.
2019. aug. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
24%
(15!Az meg van hogy itt nem lehet hirdetni? )
2019. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem is a pènz a legjobb ötlet. Èn is eleggè ökomami voltam, ràadasul minimalusta is, nagyon kevesen talàltak el az ìzlèsemet, igènyeinket ajandèkokkal. Ha tènyleg olyat szeretnètek adni, ami hasznos, akkor a pènz a nyerő.
2019. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
27%
Tisztított levegőt 😂🤣
2019. aug. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!