Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt valaki akinek a kb 2...

Van itt valaki akinek a kb 2 éves gyerek mellé született a kistesó? Nagyon durva lesz, mire számítsak?

Figyelt kérdés

20 hónapos lesz a lányom mire megszületik a kisöcsi még van 3 hónap a szülésig .

Kezdek berezelni, hogy fogom bírni ha pl a pici sírós ,hasfájós lesz ,vagy egész éjszaka fent lesz , hogy fogom bírni hogy a nagyal is foglalkozzak ? Ti hogyan éltétek túl ?🙄😅


2019. aug. 15. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10-es: Ez sajnos így van, ha valaki leírja, hogy jól boldogul kis korkülönbséggel született testvérekkel, azt lepontozzák. Tapasztalat...ez van.
2019. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, már én is tapasztaltam többször és mindig megkérdeztem, hogy mi a gond a válaszommal?! Persze sose írták le, mert nincs indokuk, csak a rosszindulat:).
2019. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én senkit sem pontoztam le .Nem is értem mit lehet ezeken a válaszokon lepontozni, hiszen mindeni csak tapasztalatot írt.Sajnálom !
2019. aug. 16. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!