Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ez nem durva?

Szerintetek ez nem durva?

Figyelt kérdés
Az unokatestvéremnek van egy lassan 8 éves kisfia és még mindig hagyja,hogy az utcán pisiljen a gyerek.Persze nem ezzel van gondom,én is bárhol megpisiltettem annak idején a kislányomat,de ez körülbelül 5 éves koráig tartott.Utána,ha már csak nagyon-nagyon kellett neki,ez eddig maximum csak háromszor fordult elő.De ő még mindig engedi,hogy az utcán bárhol elintézze és még meg sem kérdezi tőle,hogy kibírja-e hazáig,simán elküldi pisilni egy fához...Szerintetek nem késő ezt már megengedni?

2017. szept. 28. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi idősen ez már illetlenség.
2017. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Múltkor egy öltönyös pasit láttam fényes nappal, forgalmas helyen pisilni... Mellette mentem el, amikor elővette a f.kát... Na ilyen felnőttet nevel a fából ő.
2017. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Peter KK ***** válasza:
Valószínű, hogy jobban tart attól, hogy esetleg bepisil, mert akkor az főleg Neki gond (nem annyira a gyereknek). A szocializáció körébe tartozik, hogy mire szoktatjuk a gyermeket. Ez esetben arra kellene szoktatnia a 8 évest (már vagy 4-5 éve), hogy mielőtt bárhova elindul, előtte menjen és pisiljen. Akkor azt (előbb-utóbb) megszokja, s nem fog útközben rájönni. Ha viszont ez most is így van (tehát erre van szoktatva), akkor az vagy urológiai, vagy pszichés oknál fogva történik így. Ennek kéne utána járni, különben komoly gondja lehet ebből később a ma még 8 éves gyermeknek.
2017. szept. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 20 évesen is pisálok bárhol. Tök rendben van.
2017. okt. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!