Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy van egy másfél éves baba...

Hogy van egy másfél éves baba napi programja? Alvás, evés ideje érdekel főleg?

Figyelt kérdés

Nálunk reggel korán kel a tündérke, tejen kívül ritkán reggelizik egyebet, de. gyümölcs majd alvás. Újabban nagyon hosszakat alszik de. 11,30tól 13.30-14.30. Az ebédet még nem adhatom 12 előtt, legalábbis nem szeretném, de így elcsószik fél 15-15 órára is. Mit csináljak másképp?

Ha később fektetem de. akkor nagyon nyűgös, minden apróságon képes kiakadni. Ilyenkor engem is totál kikészít, szóval ez nem megoldás.

Nálatok hogy néz ki egy ekkora babóca napja?


2009. szept. 20. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell a fiam korán akkor nem alszik délelőtt,csak délután olyan 12.30-13:00körül....Nekem sem reggelizik ilyen esetben csak gyümölcs az minden mennyiségben...azt nem írtad este mikor alszik el?Egy ismerősöm hét óra körül leteszi a gyerekét aludni és ő is mindig korán kel...
2009. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Kislanyom 14 honapos es igy nez ki a napi programja: hajnalban kb 5-6 ora kozott 200 ml tapszer majd visszaalszik 9-fel10ig, 10kor reggeli vajas kenyer sonka, sajt, ebed 1-fel 2kor leves, masodik plusz deszert ha meg fer, azutan 2kor alvas masfel ora; fel4-4kor uzsonna; vacsora fel7-7kor hal, vagy bundaskenyer vagy felvagott, majd fel 9kor 170-200 ml tapszer. Legkesobb 9kor alszik. Az ejszakat atalussza.

Remelem segitettem. Udv

2009. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, 17 hónapos kisfiam napirendje a következő: 7 körül kel, 8-9 között reggeli, 10-11 körül uzsi, 12.30 ebéd, 13-13.30 körül alvás kb 2 és félórát alszik. 4-5 körül uzsi, 7-körül vacsi, fürdés 8 körül, szopi és 8.30-kor alvás. Én is sokat dilemmáztam az alváson, volt egy átmenet amikor még 2x aludt, de másnap már csak 1x. Aztán elmentünk nyaralni és tudtam, hogy az lesz a vízválasztó és rászoktatom az ebéd utáni alvásra, hisz délelőtt mindig a strandon voltunk. Sima ügy volt, itthon is tartja, mondjuk azt észrevettem, hogy 11 körül van egy holtpont, olyankor jön a shrek, és azalatt én is összedobom az ebédet. Persze nincs shrek, ha valami dolgunk van, és ügyezünk a városban (csak a bigott TV-ellenesek miatt írom ;). Szóval sztem csak kezd el kicsit kihúzni a délelőtti lefekvések időpontját, nálunk is ez volt, mint nálatok, talán egy hónapig is eltartott.Kitartás, remélem tudtam segíteni.
2009. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen segítettetek, de a legtöbbször az van ha kihúzom az alvást, hogy nincs ebéd, mert a gyümölcs után az még korán van, ha később húzom az alvást, megtörtént már, hogy ebéd közben aludt el :-))

Este 9-fél 10 körül van az alvás, ez attól is függ du. alszik vagy sem.

2009. szept. 22. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!