Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babatok mikor kezdte el...

Ti babatok mikor kezdte el rendesen megemelni a fejet hason fekve?

Figyelt kérdés

2019. aug. 16. 03:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Mit jelent az h rendesen?
2019. aug. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom úgy érti, h ne te segíts neki. Mint pl.amikor megszuletett, gyerekorvos mondta, ha nem megy egyedül neki, akkor kicsi segítséggel mindig emeljem a fejét hason fekve, h erosodjenek az izmok.Szerecsere neki ment egyedül is. De úgy, h közben leselkedett is és sokáig tartotta hason fekve, az 3 hós korában.
2019. aug. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elso, sztem eleg egyertelmu a kerdes... de azert kosz a semmit
2019. aug. 16. 06:00
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Tényleg egy kicsit megfoghatatlan a kérdésed.

2 hónaposan 45 fokban, 3 hónaposan 90 fokban kell megemelni, 4 hónapos státuszkérdés pedig, hogy min. 10 percig elvan-e hason a fejét emelve...

Na ez nálunk (a másodikkal) mind pipa is volt, mégis csak most hogy 5 hónapos lett mondanám, hogy rendesen tartja, mert ez már nem az a kínlódásos fejtartás, hanem rendesen eljátszadozik félórákat hason szöszmötölve.

Te hogy értetted?

2019. aug. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem egyértelmű


Mit takar a rendesen...



Egyébként a lánom rendkívül hamar. 1 hónaposan már videóm van hogx a könxöként támaszkodva engem néz, pedig én ülök.

3,5 hósan átfordult.


Erős izomzattal született, kórházi gyerekorvos születésekor meg is jegygezte, hogy hamar fog forogni, ne lepődjek meg.

2019. aug. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
A nagy olyan 6 hetesen, a kicsi 3 hosan ugy, hogy nem kóválygott be a feje.
2019. aug. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Az én fiam is erős izomzatú, 4 naposan átfordult hátonfekvésből oldalra, fejét 1 hetes kora óta megtartja hosszabb időre is (közben forgatja is, nézelődik). Most egy hónapos a hasról hátra fordulás és a hátról hasra fordulás is megy neki. De minden gyerek más, ami az "átlag" azt már valaki leírta, aszerint nézi a védőnő/gyerekorvos hogy megfelelően fejlődik-e.
2019. aug. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7, és látta neurológus vagy gyógytornász a babádat?

Mert könnyen lehet hogy egyáltalán nem erős, hanem túl feszes, ha ilyen korán fordul.

2019. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Születése óta.
2019. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7es én elvinném neurológushoz vagy gyógytornászhoz. Túl korai még az,amiket csinál, és ez feszes izomtónus miatt is lehet. Hidd el, nem olyan jó ám, ha gyorsan csinál valamit a baba,tapasztalat.
2019. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!