Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 25fokban nem kevés a babán...

25fokban nem kevés a babán egy talpas nadrág és egy rövid ujjú bady?

Figyelt kérdés
3hónapos
2019. aug. 16. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kevés. Bent is annyi van kb, nem?
2019. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem. Ha szeles, esős idő van, vagy az előző napokban sokkal melegebb volt, akkor érdemes óvatosnak lenni.
2019. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%

A védőnőm mindig azt mondta, hogy a babán egy réteggel több legyen, mint a felnőtten.

(Persze ez kánikulában nem igaz!)

2019. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Én elégnek találom. Ha szél van, általában a Mózeskosárban úgy is védve van meg amúgy is érzed, hogy mi jó a gyerekednek. Én hiába öltöztettem plusz egy rétegbe, általában diszkonfort érzése volt miatta.
2019. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
bOdy!!! O-val!!!
2019. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Kár lepontozni a plusz egy réteget! Az intelligensebbek tudják, hogy ez nem egy plusz pufajkát jelent!
2019. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Azért vagy lepontozva, mert hülyeséget mondott a védőnőd. Nincs ilyen szabály. Nem kell plusz egy réteg. Annyi legyen, amennyi rajtad is van. Úgyis látod, ha fázik. Felnőtteknél is vannak különbségek. Van, aki 23 fokban kardigánt vesz fel, mert fázósabb, van, aki egy ujjatlanban megdöglik, mert melege van.
2019. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Önálló hőháztartása még kialakulatlan és ráadásul még alig mozog, ezért fokozottan kell ügyelni a megfelelő hősszabályzásra. Roppant egyszerű, jól bevált praktikával megállapítható, hogy a babának melege van-e: legegyszerűbben a tarkóját megérintve lehet ellenőrizni, hogy nyirkos, vagy izzadt-e. Ha fázik, arról kezei árulkodnak, de mindig nézzük meg a tarkóját is.

A huzatosabb helyeken tartózkodva fejét és fülét kis sapkával kell védeni.

2019. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

8, egy 3 hónaposra már egyáltalán nem igaz, hogy fekszik mint egy darab fa. Állandóan jár kezük-lábuk, próbálnak (sokan sikerrel) forogni, "hasaznak", emelik magukat. Jobban izzadnak sokszor mint egy felnőtt.

Bent nekem még sok is. Egy szál body-ban volt ennyi fokban mindkét gyerekem.

Kint attól függ, hogy szeles vagy napos. Ha szeles, akkor meleg szél vagy fagyos.

De általánosságban nem tartom kevésnek.

2019. aug. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy szál bodyban van a kisfiam ilyen időben, nadrág nélkül. Egy nadrág és egy zokni mindig van nálam a táskában, ha esetleg kell.
2019. aug. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!