Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik kis babával...

Anyukák akik kis babával otthon vannak, Ti Boldogok vagytok?

Figyelt kérdés

2019. aug. 17. 19:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem, de nem azert mert munkaba vagy barhova vagynek, egyszeruen csak nem szeretem mar a ferjem.
2019. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Egyedül vagyok a 6 hetesemmel. Nagyon nehéz,fáradt vagyok és jelenleg épp beteg.De sosem voltam boldogabb!!
2019. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Első sajnálom nagyon az nem lehet jó,így együtt élni :/ második neked jobbulast a kicsinek!!
2019. aug. 17. 19:26
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon boldog vagyok, nagyon szeretem, de ott van a De. Faradt vagyok, 11 honapos es nem jar még, babakocsiban nem marad el, földre kint a járás hianya miatt nem tehetem le, már teljesen ki vagyok a bezártságtól, sokszor az egesz napos hisztitől.
2019. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát elhiszem nálunk is ez van sokszor sok hiszti meg stb csak nekünk fel éves még
2019. aug. 17. 20:19
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
10 hónapos a kislányom. Őszintén szólva én boldog vagyok és sajnálom, hogy már majdnem egy év eltelt, 2 évesen kénytelen leszek oviba adni (Ausztriában élünk, itt ennyit lehetsz otthon). Kicsit stresszelek is, mert most el kell végeznem egy sulit, mert ahonnan előttem, oda nem mehetek vissza, mert nem lenne, aki elvigye a gyerkőcöt oviba (hajnali 4re jártam műszakban dolgozni).
2019. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
*eljöttem, nem pedig előttem
2019. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
59%

4es miért ne rakhatnád le a földre kinn?

Én nagyon boldog vagyok. A fáradtság nálam alap tartozék, már eszre sem veszem, a nagy 6, mellette lépést kell tartani. A kicsi 7 hós, de imadom minden percét. És túl gyorsan megy az idő ahhoz, hogy keseregjek a nehezebb napokon.

2019. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
A babát imádom, nagyon örülök, hogy egy csuda jó babám van, de közben fáradt vagyok, mert mindent én csinálok... Anyu segít, férjem dolgozik és nem veszi észre mit kellene csináljon...
2019. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok. Imádom a babámat, legjobb dolog a világon, 3 evés koráig vele szeretnék lenni itthon, nekem csak az nehéz sokszor hogy ha le teszem sír és sokat van ölben, és több mint 8 kiló, így is alszik el sajnos, ringatva, persze van a játszó szőnyegen is stb de nem olyan sokáig így mindig jarom vele a házat :D de amúgy mellette nagyon cuki imádnivalo 😍
2019. aug. 17. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!