Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha más cumit...

Mit csináljak ha más cumit nem fogad el csak azt ami eddig volt neki és sír érte?

Figyelt kérdés

Elveszett. Nem tudom holvan már át néztem mindent nem találom. Adtam neki másikat és kiköpi.

Amit elfogadott már nem tudom hol vettem és nem is látok olyat sehol mikor vettem kb 20 hetes terhes lehettem.

Miert nem fogad el mást? Mit tegyek ne sirjon?


2019. aug. 18. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd elfelejti. Pár nap, és nem fog sírni.
2019. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Ezért kell legalább 2-3 cumit váltogatni. Vagy nem adsz neki ezután cumit, vagy megvárod, amíg hajlandó másikat is elfogadni. Elég sokára lesz.
2019. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idos?


Sajnos, nincs mas valasztasa, hisz a cumi valoszinuleg nem lesz meg, bele kell torodnie...

2019. aug. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
10 hónapos. Nagyon hiányzik neki.
2019. aug. 18. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs róla egy fényképed? A gyerek arcát le is satírozhatod róla, de hátha valaki ráismerne kép alapján. Vagy legalább írd meg, milyen minta volt rajta, abból is kideríthetjük esetleg.
2019. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is csak egyfajtát fogad el. Mindig tartok itthon tartalékot. Valahogy próbáld meg kitalálni milyen volt vagy próbáld meg leszoktatni.
2019. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!