Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan rosszul érzem magam....

Olyan rosszul érzem magam. Vajon mért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
4hónapos a kisfiam, ha én egyedül vagyok vele állandoan nyüszőg sír kikészít nappal alig alszik sőt a kiságyában éjszaka is kb.óránként kel. Teljesen kivoltam már merülve mióta közénk raktuk jobb a helyzet. Ha apuka itthon van akkor mintha elvágták volna aranyos vigyorog napközben 2-3órákat alszik. Mióta idevettük magunk melé átalussza az éjszakát. Most apa itthon van 2napja s kb.a hangját nem lehet hallani meg vigyorog cukiskodik. Pedig higgyétek el mikor egyedül vagyok vele akkor is foglalkozok vele eleget megyünk sétálni meg játszunk igény szerint szoptatom, de általában 2óránként eszik. Teljesen kivagyok már :(
2019. aug. 19. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3,5 evesen meg mindig ezt csinalja, ha ketten vagyunk... Tudom, most nem nyugtattalak meg, de ez amugy normalis, es a pszichologusok szerint ez a jele annak, hogy benned bizik, mer veled sirni is. Engem ez mondjuk nem vigasztal 1-1 siraskor. Nalunk a sirossagon babakorban a hordozas segitett.
2019. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Mert feszült vagy és félsz és ezt érzi. Ne legyel feszült...
2019. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok feszült csak kimerülve, de gondolom azt még lehet :(
2019. aug. 19. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Mert állandóan vele foglalkozol, nem hagyod egyedül. Megszokta, hogy mindig ajnározod. Nem baj, ha nyöszörög, majd leszokik róla, ha nem veszed állandóan fel.
2019. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Un téged.
2019. aug. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Amúgy keress rá a többemberes baba kifejezésre. KItartás.
2019. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!