Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy rosszul érzem...

Normális, hogy rosszul érzem magam emiatt? (lent. )

Figyelt kérdés

szombaton lesz egy koncert (kedvenc zenekar, utolsó fellépése ebben a felállásban). itt lesz tőlünk kb 10 percnyire és el szeretnék rá menni. igazából már le van beszélve mindenkivel, hogy megyek. DE a kislányom 7 hónapos, és estére még soha-soha nem hagytam "egyedül". a keresztanyja fog vigyázni rá. 8kor leteszem aludni, és olyan 1-2 körül ébred egyszer enni, addigra már simán itthon vagyok.

kétes érzéseim vannak... szeretnék elmenni, de nem tudom, hogy jól tudom e érezni magam majd így.. és bűntudatom is van, hogy otthon hagyom, én meg bulizok..

szerintetek? nyugtassatok meg, hogy csak én dramatizálom túl... :)


2013. okt. 17. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el, a kicsi észre se fogja venni hogy nem vagy ott mellette. Nyugi, kb mindenkinek ilyen az első otthonhagyós élménye, lelkiismeret furdalás, stb.
2013. okt. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne legyen lelkiismeret furdalásod, egyszer mindent el kell kezdeni! :) Nem egy egész napról van szó, és igaza van az elsőnek, észre sem veszi! Neked is ki kell mozdulnod néha, sőt havonta legalább egyszer nem is árt! Jó szórakozást, érezd jól magad!
2013. okt. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi 6 hónaposan hagytuk először a nagyira a kisfiunkat esküvői meghívás miatt. Semmi probléma nem volt :)

Csak nyugi és jó mulatást! :) Ne legyen lelkiismeret-furdalásod.

2013. okt. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, nem 6. 5 :)
2013. okt. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj!
2013. okt. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Normális, hogy így érzel! Egyáltalán van benned anyai érzés? Szegény gyerek, minek az ilyennek baba?


Na, most jól megijesztettelek, pedig csak vicceltem! :D Teljesen rendben van, ha el akarsz menni egyszer bulizni, ne legyen lelkifurdalásod, tök természetes! Én is elmennék P!nk koncertre azonnal és megállíthatatlanul, ha eljönne hozzánk!

Érezd jól magad! ;)

2013. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

azt hiszem csak egy kis megerősítés kellett :)

köszönöm, hogy haraptátok le a fejem :D

2013. okt. 17. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!