Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái! Ti...

Tápszeres babák anyukái! Ti ha elutaztok a babával 5-6 óra hosszára, hogy oldjatok meg az etetés?

Figyelt kérdés
Előre el kell készíteni otthon? Vagy mindent külön és ott csináljátok meg?

2019. aug. 21. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel 5-6 órát nem tárolhatod készen, így az otthon készítés kiesett.

Amúgy a vizet meg a port nem túl nehéz külön vinni, és szükség esetén bekeverni.

2019. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szia! én termoszban viszek forró vizet, egy másik üvegben meg hideget. a cumisüvegbe előre kimérem az X kanál tápszert. egy másik cumisüveget is viszek, amiben a víz hőmérsékletét beállítom. aztán ráöntöm a tápszerre, és kész :)
2019. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pici termoszban viszek forró vizet, plusz szentkirályit, tápszert kimérve kis dobozokba és amikor kell összekeverem.
2019. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Termoszba forró víz, egy palack sima víz, egy zacskóban kimérve egy adag tápszer. He etetési idő jön, a kétféle vízből keverek a cumisüvegben kb. olyan meleg vizet, mint amilyet otthon melegítenék a mikróban. Innentől ugyan az, mint otthon, por bele, összeráz.


Nem szabad előre bekeverni! Megromolhat.

2019. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És a vizet termoszba viszitek akkor? Mivel elofordulhat hogy nincs hol megmelegittetni..
2019. aug. 21. 14:15
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. aug. 21. 14:17
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
És de igen tárolhatod készen, ha hidegen kevered ki és jól tárolod. Ha olyan helyre mész ahol meg tudod melegíteni így is praktikus.
2019. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
En lehet h hulye vagyok, de bekevertem egy kupakos cumisuvegben egy nagyobb adagot es egesz nap vittuk magunkkal. Most 3 eves mult es koszi jol van.2 evesen volt eloszor beteg az is natha volt. Megjegyzem a korhazban ugy adtak az ujszulotteknek h reggel bekevertek 2 litert egy kancsoban (fedele se volt), betettek a hutobe es aki akarta onthetett es megmelegithette mikroban...
2019. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 babyboom567 ***** válasza:
73%

Decemberi a gyerekem.Télen-tavasszal(10 fok alatt) simán vittem neki bekeverve,pl mikor csípőszűrésre mentünk.

Tavaly bulgáriában nyaraltunk,az útra ezt a termoszos megoldást választottuk.

Ilyen 36 fokos melegben,rövid idő alatt megromlik,pedig én nem vagyok paramami.

2019. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Linett26 ***** válasza:

A hűtőben tárolva mehet a már osszekevert tápszer.. De utazasnál nem hiszem, hogy van nálad hűtő.. Így egesz nap cipelni az előre elkészítettet nem ajánlott.

Nálam is a termosz a megoldás, meg vettem egy kis eteltarolos dobozt, abban viszem a tapszerport.. Így ha kell, pillanatok alatt betudom keverni a tapszert.

2019. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!